Спартакіада студентів НУБіП України. День естафет. Легкоатлетична шведська естафета.

10 жовтня 2017 року
Стадіон НУБіП України

Щойно закінчились змагання з легкоатлетичної шведської естафети за програмою Спартакіади студентів НУБіП України 2017-2018 навчального року.

З погодою учасникам пощастило – нарешті видався сухий сонячний день. Температура повітря +13 градусів, для бігу вважається комфортною. Для порівняння Київський марафон, який зібрав біля 10 тисяч учасників,  пройшов 8 жовтня при +8° С і невеликим дощем на фініші.

Стаття про змагання: Спартакіада серед студентів триває: абсолютними чемпіонами «Шведської естафети» стали спортсмени факультету аграрного менеджменту

До Вашої уваги оперативні командні  результати змагань розміщені на сторінці Спорт/Протоколи змагань.

Результати команд визначалися за меншою сумою місць зайнятими чоловічою і жіночою командами факультетів, а за рівною сумою місць вище місце посідала команда, яка мала меншу суму часу своїх команд.

За підсумками виступів чоловічої і жіночої естафети перше місце виборов факультет аграрного менеджменту, який набрав таку саму суму місць (5), як і ННІ лісового і садово-паркового господарства, і тільки за сумою часу двох команд зайняв вище місце, випередивши суперника на 0,6 секунди!

За третє місце боролися команди факультетів конструювання і дизайну і ветеринарної медицини. І знову команди набрали однакову суму місць – по 8, але за сумою часу на третє місце вийшла команда факультету конструювання та дизайну.

Більш повний протокол змагань з прізвищами учасників команд і фото зі змагань розмістимо з часом.

Шановні студенти вболівальники і учасники цих змагань – надсилайте посилання на Ваші фото і відео з цих змагань для розміщення на сайті.

Першою відгукнулась Олена Отрошко і надійслала свої фото, за нею переслав фото Олексій Бешун. Дякую вам за оперативність!

Також фото Геннадія Кушанова Фотоцентр НУБіП України

В’ячеслав Пархоменко

Фото Олени Отрошко
Фото О. Бешун
Фото Г. Кушанова
Г. Кушанов Владімірова І.В і Доненко Дмитро - кращий легкоатлет НУБіП, призер чемпіонатів Києва і України з легкої атлетлетики
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015