СТАЖУВАННЯ В SCHILLER INTERNATIONAL UNIVERSITY (PARIS CAMPUS)

3 травня 2017 року

      З 18 до 28 квітня 2017 року науковці з різних куточків України мали можливість пройти стажування в одному з провідних університетів США та Європи Schiller International University (Paris Campus) за програмою «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера», яка складалася з 3 модулів загальною кількістю 108 годин.

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера.

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера

У стажуванні взяла участь і директор Бережанського агротехнічного коледжу Світлана Пилипишин.

     Кортоко про університет... Незалежний американський університет з регіональними офісами та навчальними корпусами в Сполучених Штатах Америки, Франції, Німеччині та Іспанії було засновано в 1964 році. Міжнародний університет Шиллера акредитований Акредитаційною радою незалежних коледжів та університетів (ACICS) з метою провадження освітньої діяльності на рівні молодшого спеціаліста (Аssociate), бакалавра (Вachelor) та магістра (Master).
Головний офіс знаходиться в м. Ларго, штат Флорида, США. У контексті міжнародної освіти Міжнародний університет Шиллера пропонує студентам такі програми: управління (адміністрування) міжнародним бізнесом, економіка, банківська справа, фінанси, маркетинг, дизайн, міжнародний готельний та туристичний менеджмент, міжнародні відносини та дипломатія, медицина, іноземні мови та ін.
     В рамках програми стажування відбулася зустріч з ректором кампусу університету в Парижі доктором Джеймсом Брауном. Він люб’язно показав приміщення університету та розповів про організацію освітнього процесу в ньому. Навчання в університеті студенти можуть розпочинати в будь-який місяць року. Цікаво було, зокрема, дізнатися про формування штатного складу викладачів. Виявляється, щоб потрапити до штату університету, треба мати досвід роботи не менше 15 років.
     Поняття навчальних планів відсутнє. Університет готує фахівців на замовлення роботодавців, які разом з деканами складають перелік курсів, які має опанувати студент. Порядок таких курсів з короткими анотаціями до кожного, виставлений на офіційному веб-сайті університету, – оце й увесь навчальний план.
     Цікаво було послухати і про форми контролю знань студентів. Заліків нема. Є дві форми екзаменів: проміжний та завершальний. Заслуговує на увагу підготовка і захист курсових робіт студентами.
Належним чином налагоджена робота студентського самоврядування в університеті.
     ...Дні пролетіли швидко. Делегація з України мала можливість побувати ще й на лекціях французьких професорів: з конфліктології, міжнародної економіки, міжнародної політики. Усі були одностайними в думці, що таке стажування є корисним в науковому, академічному, адміністративному контекстах. На завершення усім українським науковцям видали сертифікати на 108 годин про участь у стажуванні.
       P.S. По дорозі до Франції ми мали можливість відвідати Віденський університет, де прослухали лекцію з психоаналізу та пройшли оглядову екскурсію по навчальному закладі. А в останній день перебування в Парижі відвідали всесвітньовідомий університет Сорбонна.

Директор коледжу
Пилипишин Світлана


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook