Профорієнтація в історичному місті Чернігові

22 травня 2017 року
м. Чернігів

22 травня 2017 р. доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем Бешун О.А. відвідав місто з давньою і славетною історією Чернігів, де в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14, розташованій за адресою вул. Текстильників, 30, провів профорієнтаційний захід для учнів 10 класу.

Спочатку доцент Бешун О.А. ознайомив учнів із загальною інформацією про наш університет, його місце розташування, офіційний сайт, адресу приймальної комісії, умовами вступу до НУБіП і його рейтингами. Після чого продемонстрував відео «Актуально і сучасно про НУБіП (відео)» і «ТОП 10 НУБіП України NULES of Ukraine» та роздав проспекти-запрошення, загостривши увагу майбутніх абітурієтів на перевагах навчання в нашому ВНЗ в порівнянні з іншими навчальними закладами та на основних пріорітетах, окреслених в програмі розвитку "Голосіївська ініциатива -2020".

Потім зосередився більш детально на інформації про механіко-технологічний факультет та факультет конструювання та дизайну. Було продемонстровано також відео «Відкриття Технологічного центру KUHN у НУБіП», в якому висвітлено питання співпраці з провідними фірмами та оновлення матеріально технічної бази факультету на прикладі фірми KUHN, та відео «Профорієнтація МТФ устами студентів», в якому студенти розповіли про переваги навчання на механіко-технологічного факультеті. Були роздані також проспекти-запрошення з детальною інформацією про інженерні факультети.

Поза увагою учнів не залишилися звісно й питання підготовчих курсів, можливості реалізації фізкультурно-спортивних і творчих вподобань студентів в нашому виші, а також додаткових можливостей, які створює навчання в столиці загалом і зокрема в Голосіївському районі.

Надана інформація зацікавила учнів. Вони задали низку запитань, які зокрема стосувалися умов проживання в гуртожитках, розміру стипендії, кількісних показників державного замовлення за окремими спеціальностями, матеріально-технічного забезпечення, гарантій працевлаштування по закінченню навчання в університеті та інших аспектів вступу та навчання.

Вцілому захід пройшов у дружній обстановці. Зацікавленість учнів і жваве обговорення вселяє впевненість, що і декілька випускників ЗОШ №14 міста Чернігів вже в наступному році оберуть НУБіП України для навчання.