Студенти НУБіП України зайняли І командне місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія»

19 травня 2017 року

      НУБіП України  16-18 травня приймав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних  вищих навчальних закладів.

   Спочатку учасники Олімпіади пройшли горнило дистанційного туру, який відбувся 24-25 квітня 2017 року.   За його результатами було відібрано 80 студентів  для наступного етапу. Хімічна олімпіада зібрала 62 учасники  з 26 провідних вузів України. Вони приїхали з усіх куточків нашої країни. Приїхали спробувати свої сили студенти зі Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Луцька, Житомира, Мелітополя, Рівного, Івано-Франківська, Миколаєва, Херсона, Сум, Чернігова, Черкас, Сєверодонецька, Умані .

   Наш університет за цей рік проводить вже п’яту олімпіаду, вітаючи учасників, зазначив проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша. Він розповів про історію і можливості НУБіП та висловив упевненість, що три його хімічних кафедри мають весь необхідний потенціал для успішного проведення заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

   16 Травня відбулася  реєстрація всіх учасників Олімпіади. З урахуванням обсягів хімічної підготовки за різними спеціальностями та у ВНЗ різного спрямування, передбачається розподіл учасників олімпіади за трьома секціями:

- за програмою загальної хімії – для технологічних, інженерних, будівельних, транспортних спеціальностей (І секція);

- за програмою неорганічної, аналітичної, органічної хімії біологічного спрямування – для екологічних, агробіологічних, біотехнологічних спеціальностей (ІІ секція);

- за програмою неорганічної, аналітичної, органічної хімії медичного спрямування – медичних  і ветеринарних спеціальностей (ІІІ секція).