Вітаємо з Днем народження Олексія Андрійовича МУРАВСЬКОГО!
Вітаємо з Днем народження Олексія Андрійовича МУРАВСЬКОГО!
15 березня 2017 року
Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження голову Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НУБіП України, кандидата економічних наук
Олексія Андрійовича МУРАВСЬКОГО!
У цей день хочемо Вас привітати і побажати успішного і яскравого життя у щасті та здоров’ї, надійних друзів, проривних ідей, здобутків у роботі. Хай буде вдосталь і в житті, і в домі здоров'я, щастя, радості, добробуту, злагоди та щирої любові. Хай Вас життєві негоди завжди обходять стороною.
Рішучості і ентузіазму у вирішенні профспілкою нагальних питань щодо організації проживання і побуту, відпочинку чи дозвілля студентів і аспірантів. Дійте мудро й виважено.
Нехай любов, віра і надія вінчають гарну Вашу долю. Прихильності фортуни, удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто.
Зі святом!
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/myravskij_buke.jpg)
З повагою,
ректор НУБіП України
Станіслав Ніколаєнко
ректор НУБіП України
![](https://nubip.edu.ua/sites/all/themes/nauu/files/podpis_n.png)