Студенти і викладачі факультету тваринництва та водних біоресурсів – учасники Х ювілейного міжнародного молочного конгресу

6 березня 2017 року

     2-3 березня, завдяки тісній співпраці з Асоціацією виробників молока та особисто з Паламарчуком Павлом – координатором співпраці із ВНЗ, викладачі і студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів взяли активну участь у Х ювілейному міжнародному молочному конгресі. Захід, який організували Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) і компанія «Дикун» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, FAO і ЄБРР, відвідали більше двох тисяч менеджерів і фахівців молочних господарств, переробних компаній, експертів галузі, представників влади, галузевих об'єднань, міжнародних організацій та фінансових установ.

     Під час конгресу діяли наступні секції: стратегія і ведення молочного бізнесу, технології виробництва молока, ветеринарія, виклики, стратегії та інновації молокопереробного бізнесу. На секціях було представлено 45 доповідей, з них 19 закордонними фахівцями з США, Німеччини, Італії, Естонії, Польщі, Ізраїлю, Португалії, Австрії, Білорусії, Литви, Нідерландів. Надзвичайний інтерес викликали доповіді: «Сильні разом чи хитрі поодинці, або кооперація – інструмент для збільшення ефективності і управління ризиками» (Нагліс Нараускас, Литва); «Досвід роботи білоруських молочнотоварних комплексів» (Микола Кузнецов, Білорусія); «Лабораторний аналіз кормів і інтерпретація для балансування раціонів» (Ральф Вард, США); «Ефективність виробництва молока: що під цим розуміємо» (Йоган Хойслер, Австрія); «Робочий день ветеринара ізраїльського кооперативу» (Ісраель Пасваль, Ізраїль). Гарячою була панельна дискусія «Що має знати і вміти ветеринарний лікар?». 

     Окрім участі у секціях, студенти мали можливість відвідати виставки з молочного скотарства, виставку-дегустацію «Смакуй українське» та взяти участь у гала-вечері в національних традиціях «Люби українське». 

     Як результат – домовлено про встановлення на факультеті «Системи обліку та управління молочно-товарною фермою Юніформ Агрі», яка дає можливість проводити поглиблений аналіз виробничих показників, віднаходити проблеми та заощаджувати кошти, автоматизує формування списків завдань для спеціалістів ферм та контроль їх виконання і сумісна з багатьма програмами бухгалтерського, зоотехнічного та племінного обліку.

А. Гетя,
завідувач кафедри генетики, розведення
та біотехнології у тваринн
ицтві 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook