Вболіваємо разом за здоров’я бійців АТО!

22 грудня 2016 року

За сприяння директора НДІ здоров’я тварин Дмитра Адамовича Засєкіна, директора НДІ рослинництва, ґрунтознавства, біотехнологій та сталого природокористування Ковалишиної Ганни Миколаївни та деканів факультетів ветеринарної медицини Миколи Івановича Цвіліховського, захисту рослин, біотехнологій та екології Миколи Миколайовича Долі, агробіологічного факультету Віктора Олексійовича Забалуєва відбулася благодійна акція в підтримку воїнів АТО, яка цього року приурочена до 25-ої річниці Збройних сил України.
21 грудня 2016 року на базі факультету ветеринарної медицини відбулася зустріч представників Ради молодих вчених (РМВ) факультету ветеринарної медицини на чолі з Наталією Віталіївною Друзь та РМВ НДІ рослинництва, ґрунтознавства та сталого природокористування на чолі з Анною Валеріївною Сальніковою із представниками волонтерського руху із Запоріжжя, які регулярно виїжджають у гарячі точки Донбасу, а також опікуються пораненими бійцями, що перебувають на лікуванні у мобільних та стаціонарних військових госпіталях і цивільних медичних закладах, – головним редактором газети «Запорізька правда» Наталією Георгіївною Зворигіною та співробітником газети Тетяною Василівною Власовою. В ході зустрічі  волонтерам були передані медикаменти для воїнів АТО.
Нагадаємо, що минулого року головою Ради молодих вчених факультету ветеринарної медицини Наталією Друзь була запроваджена благодійна акція по збору макулатури «Санітарний день кафедр», виручені кошти від якої були спрямовані на придбання необхідних медикаментів для допомоги бійцям в зоні АТО.
«Цього року на факультеті ветеринарної медицини було зібрано більше 700 кг макулатури. Слід підкреслити, що активісти по здачі макулатури з минулого року не здали своїх позицій. Так, найбільше вторсировини, як і минулого року, зібрала кафедра патологічної анатомії, яку очолює Наталія Іванівна Шестяєва, а в індивідуальному заліку переміг Володимир Богданович Духницький, завідувач кафедри фармакології та токсикології» - відзначила Наталія Друзь. – «Цього року ми славно потрудилися. Окрему подяку хочу висловити своїй команді молодих вчених, зокрема своєму заступнику Роману Димко та секретарю РМВ ветеринарного факультету Валерії Зворигіній за допомогу в організації та проведенні акції, що стає вже традиційною».

читати далі...

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook