Корпорація Microsoft представила освітні сервіси для університетів

22 червня 2016 року

     На факультеті інформаційних технологій відбувся семінар-тренінг «Освітні сервіси Microsoft для університетів». Серед учасників - викладачі та відповідальні за впровадження ІКТ регіональних навчальних закладів НУБіП України, факультетів та інститутів, науково-педагогічні працівники факультету інформаційних технологій.

     Семінар відкрив вітальним словом проректор з навчальної та виховної роботи, академік Сергій Кваша. Він виказав впевненість в необхідності перебувати в тренді новітніх інформаційних технологій, йти в крок за розвитком сучасних інформаційних технологій в освіті, не втратити темпи четвертої інформаційної революції.

     Особливим гостем семінару та основним доповідачем була керівник відділу Microsoft по роботі з ВНЗ України Наталія Дорош. ЇЇ доповідь була присвячена основним трендам, тенденціям та трансформаційним процесам в освіті. Слід відмітити, що її доповідь була не тільки цікавою, а ще інтерактивною з елементами ділової гри. Прикладами впровадження інноваційного хмарного сервісу Office 365 для організації спільної роботи та навчання в Донецькому національному університеті в режимі онлайн вебінару поділився Олег Іванович.

     Декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова представили основні напрями співпраці НУБіП України з корпорацією Microsoft.

     Заключною у першій частині семінару стала доповідь керівника Microsoft Imagine Academy в НУБіП України Тетяни Волошиної. Вона поділилася досвідом впровадження Майкрософт-академії Imagine.

     Після перерви на каву відбулась друга частина семінар-тренінгу за темами «Office 365 & Azure», який модерував Роман Рудюк, та «Open EX+ Microsoft Imagine Academy» під модераторством Наталії Дорош.

 

     Зустріч була цікавою та корисною всім учасникам семінару, які обмінялись планами та координатами для подальшої співпраці.

Дмитро Касаткін,
доцент кафедри інформаційних
і дистанційних технологій

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook