Викладачі кафедри технологій виробництва молока та м’яса запросили на навчання випускників шкіл з шести областей

14 лютого 2016 року

     Професійно-орієнтаційна робота – це безперервний процес, який розпочинається з аналізу способів її проведення, моніторингу соціального становища, ринку праці, контингенту абітурієнтів, управлінських рішень щодо форм, методів та напрямків профорієнтаційної роботи та їх реалізація у навчальних закладах. 
     Головною метою профорієнтаційної роботи на факультеті тваринництва та водних біоресурсів є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців із 32 напрямків підготовки, пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу, підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

     Науково-педагогічні працівники кафедри технологій виробництва молока та м’яса активно продовжують профорієнтаційну роботу у різних регіонах України. Завідувач кафедри професор Угнівенко А.М. запросив до навчання на факультет тваринництва та водних біоресурсів випускників Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Чернігівської області та Конотопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13.

     На зустрічі зі старшокласниками та педагогічним колективом Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацької районної ради Полтавської області професор Костенко В.І. розповів про історію та структуру НУБіП України, особливості навчання та бази навчально-виробничих практик, можливості майбутнього працевлаштування.

 

     Доцент Маценко М.І. зустрічався з випускниками Крутьківського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївського району Черкаської області. Учнів ознайомлено з перевагами навчання у НУБіП України, умовами вступу до університету, матеріально-технічною базою факультету тваринництва та водних біоресурсів, умовами проживання в гуртожитку.

     Доценти Чумаченко І.П. та Антонюк Т.А., відвідавши Глевахівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району та Музичанську ЗОШ I-III ступенів Києво-Святошинського району Київської області, а доцент Коропець Л.А. Чорнотицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосницького району Чернігівської області, ознайомили випускників цих шкіл з інформацією про НУБіП України в цілому і факультетом тваринництва та водних біоресурсів зокрема надавши вичерпні відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.

     Для заохочення кращої талановитої молоді до вступу на факультет доценти Носевич Д.К., Коропець Л.А. та Антонюк Т.А. завітали на зустріч до Тарасівської НВК ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ, Шевченківської ЗОШ I-III ступенів та Рудненської ЗОШ I-III ступенів Броварського району Київської області. На зустрічі вони ознайомили із правилами вступу на 2016 рік, можливостями стажування за кордоном, реалізації свого творчого та фізичного потенціалу.

     Доцент Кос Н.В. провела профорієнтацію у школах Володарськ-Волинського району Житомирської області: Новоборівському навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів”; Кропивнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів; навчально-виховному об’єднанні школа-дитячий садок № 1 м. Володарськ-Волинський. Вона акцентувала увагу на тому, що правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться зацікавленість особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Т. Антонюк,
доцент кафедри технологій
виробництва молока та м’яса

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook