Профорієнтаційна робота кафедри романо-германських мов і перекладу триває: гостинна Тернопільщина

26 січня 2016 року

     Сьогодні проблеми та перспективи організації профорієнтаційної роботи вищих навчальних закладів виходять із сучасних потреб вишів. Зважаючи на демографічну кризу, питання формування контингенту студентів факультету повинно знаходиться на постійному контролі у керівництва навчального закладу. Для керівництва НУБіП загалом та гуманітарно-педагогічного факультету зокрема профорієнтаційна робота – невід’ємна складова функціонування навчального закладу, що в час вступної кампанії завжди дає свої результати.

   

       Викладачі кафедри романо-германських мов і перекладу проводить її в середніх загальноосвітніх школах та спеціальних навчальних закладах. Цього разу ми завітали до майбутніх випускників 28-ї і 29-ї шкіл міста Тернополя та кількох середніх навчальних закладів Козівського району.

 

     Потенційні абітурієнти отримали детальну інформацію щодо умов вступу до нашої alma mater, напрямів підготовки та спеціальностей, ознайомилися з матеріально-технічною базою нашого навчального закладу, переглянули відеоролик про НУБіП та гуманітарно-педагогічний факультет.

 

     Окремі слова подяки адміністрації та педагогам згаданих шкіл – за їх сприяння у проведенні зустрічей і залучення великої кількості старшокласників та їх батьків.


Уляна Жорнокуй,
ст. викладач кафедри романо-германських мов і перекладу

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook