Вийшла з друку наукова монографія «Оцінка земель в Україні: сучасний стан, методологія та перспективи розвитку»

1 січня 2016 року

     Оцінка землі є однією з вирішальних складових ефективного використання ресурсів держави, яка забезпечує встановлення обґрунтованих платежів за землю. Формування ринку земельних ділянок потребує чіткого економічного механізму регулювання земельних відносин, необхідним елементом якого є оцінка землі.

     В теоретичній частині монографії автори обґрунтовують теоретико-методологічні основи оцінки нерухомості, правове регулювання оцінки земель в Україні. Розглянуто основні методичні засади економічної оцінки земель сільськогосподарського призначення, запропоновано перспективи удосконалення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, визначені державні інформаційні ресурси, які використовуються при проведенні грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення та проаналізовано вплив локальних факторів на нормативну грошову оцінку земель житлової забудови і земель інженерно-технічної інфраструктури в умовах великого міста.

     Монографія буде корисною для науковців, викладачів, а також студентів та магістрантів, яким вона дасть повніше уявлення про сучасний стан та перспективи розвитку земельно-оцінювальних робіт в Україні.

 

Авторський колективА.Г. Мартин, Н.М. Бавровська, О.В. Тихенко, Н.В. Мединська, О.В. Боришкевич.

Рецензенти:
               Палеха Ю.М.  – заступник директора з наукової роботи Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя, доктор географічних наук;
                    Ібатуллін Ш.І. -  в.о. академіка-секретаря Відділення аграрної економіки та продовольства НААН України, доктор економічних наук, професор.


 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook