Практичні заняття організовує кафедра конярства і бджільництва
Практичні заняття організовує кафедра конярства і бджільництва
Запорукою засвоєння знань та вмінь у процесі підготовки висококваліфікованого спеціаліста є практичне навчання студентів та організація не типових, цікавих семінарів, виїзних лекцій на провідні підприємства чи у наукові установи. Саме такої стратегії дотримуються співробітники кафедри конярства і бджільництва при плануванні навчального процесу.
Нещодавно, для студентів агробіологічного факультету, старший викладач кафедри конярства і бджільництва Леонора Адамчук організувала виїзне заняття у Національному Науковому Центрі «Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича» НААН України (далі Центр).
Cтуденти 3 групи, 3 курсу, агробіологічного факультету у приміщені HНЦ «Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича».
Під час заняття студенти прослухали лекцію «Історія розвитку бджільництва», яку Л. Адамчук, провела спільно з науковим співробітником Центру Оленою Гаврилюк. Особливу увагу студентів, зосереджували на багатій спадщині українських науковців-дослідників та їх винаходи, серед яких знаменитий перший рамковий вулик П. І. Прокоповича.
Cуденти у залі музею, який присвячено розвитку вуликового бджільництва
Після лекції, студентам запропонували безкоштовну екскурсію під час якої їх ознайомили з колекціями музею бджільництва.
Cтуденти біля музею бджільництва
Зазначимо, що на Міжнародному Конгресі «Апімондія» у 2013 році музей бджільництва Центру було визнано «найкращим музеєм бджільництва у світі».
Cтудентки агробіологічного факультету біля діарами «Монастирська пасіка»
У результаті поїздки студенти отримали багато нових знань та задоволення від такого формату заняття. Свої позитивні відгуки вони залишили у книзі для відвідувачів Центру та висловлювали подяку керівництву факультету тваринництва та водних біоресурсів за надану можливість проведення виїзних занять.
Олексій Лосєв