ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ЛІСОВИХ ЗВІРІВІ ПТАХІВ ІМ. ПРОФЕСОРА О.О. САЛГАНСЬКОГО
ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ЛІСОВИХ ЗВІРІВІ ПТАХІВ ІМ. ПРОФЕСОРА О.О. САЛГАНСЬКОГО
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/images_20.jpg)
4 грудня 2015, 15:04
27 листопада та 4 грудня студенти І курсу факультету конструювання та дизайну напрямків підготовки «Машинобудування» та «Будівництво» відвідали музей лісових звірів і птахів ім. професора О.О. Салганського.
Екскурсію по музею провів старший лаборант кафедри біології лісу та мисливствознавства ННІ лісового і садово-паркового господарства Шевченко Сергій Миколайович, який розповів цікаву історію створення музею, про експонати, яким вже більше 100 років, про співпрацю з Київським зоопарком та багато ін.
![](/sites/default/files/u132/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%201_0.png)
Дякуємо!
Заступник декана ф-ту КД
Олег Марус