Призначено відповідальних за впровадження ІКТ у навчальний процес факультетів та ННІ

20 жовтня 2015 року

     З метою ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі наказом ректора університету Станіслава Ніколаєнка призначено відповідальних від факультетів та ННІ за їх впровадження: Болбот І.М. (ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження), Володимиренко В.М. (ННІ лісового і садово-паркового господарства), Кудінова І.П. (ННІ післядипломної освіти), Гаврилюк В.П. (факультет аграрного менеджменту), Андрусик Ю.Ю. (агробіологічний факультет), Харкевич Ю.О. (факультет ветеринарної медицини), Ярковий А.О. (економічний факультет), Дерменко О.П. (факультет захисту рослин, біотехнологій та екології), Богданець В.А. (факультет землевпорядкування), Мокрієв М.В. (факультет інформаційних технологій), Гуменний О.Д. (гуманітарно-педагогічний факультет), Банний О.О. (факультет конструювання та дизайну), Курка В.П. (механіко-технологічний факультет), Свириденко Н.П. (факультет тваринництва та водних біоресурсів), Ясочко Ю.О. (юридичний факультет), Слива Ю.В. (факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК).

     На відповідальних покладаються функції управління інформаційними ресурсами підрозділу в межах навчально-інформаційного порталу, координація всіх дій з головним адміністратором порталу, забезпечення доступу студентів до порталу. Зазначені НПП консультують викладачів із питань створення та використання електронних навчальних курсів, організовують наповнення ресурсами, контролюють їх наявність в інформаційно-освітньому середовищі університету. Йдеться про електронні навчальні курси на навчально-інформаційному порталі (elearn.nubip.edu.ua, moodle.nubip.edu.ua), повнотекстові електронні посібники, наукові праці в інституційному репозиторії (elibrary.nubip.edu.ua), адаптовані стандарти, тематичні статті та портфоліо викладачів в екоагроенциклопедії (agrowiki.nubip.edu.ua), мультимедійні ресурси на відеопорталі (video.nubip.edu.ua).

     До того ж відповідальні проводять он-лайн анкетування студентів, зареєстрованих на відповідних ЕНК, з метою моніторингу їх ефективності, організовують семінари, конкурси, пов'язані з впровадженням ІКТ у навчальний процес, забезпечують участь викладачів у заходах із підвищення кваліфікації. Підготовка пропозицій щодо поліпшення забезпечення студентів та викладачів комп'ютерною технікою, мережею, програмним забезпеченням – також їхній обов’язок.

     У кінці кожного семестру відповідальні надають керівнику центру дистанційних технологій навчання (навч. корп. №15, кім. 215, 223) звіти про використання ЕНК у навчальному процесі та забезпеченість ними дисциплін.

Олена Глазунова
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook