Юлія Пелих на порозі студентського життя: обираю філологію
– Добрий день. Радий вітати Вас в нашому університеті. Дозвольте задати кілька запитань з приводу Вашого майбутнього навчання.
— Добре.
– Для чого Вам вища освіта?
— Цікаве питання… Я завжди вважала себе людиною, орієнтованою на особистий розвиток. Рости, досягати, бути успішною в кар’єрі — все це дуже для мене важливо.
– Впевнений, що у Вас дуже багато позитивних особистих якостей. Які з них Ви цінуєте найбільше?
— Я організована і відповідальна людина. Все життя була старостою свого класу. Ще я цілеспрямована та здібна до лідерства.
– Лідери нам потрібні… А якісь недоліки присутні?
— Буває, що я невпевнена в своєму виборі і довго вагаюся, перш ніж прийняти рішення.
– Думаю, це просто свідчить, що Ви прагнете уникнути помилок. При виборі місця навчання, наприклад, не помилитися — це особливо важливо. А звідки Ви дізналися про НУБіП?
—В мене тут навчається двоюрідна сестра. Вона багато мені розповідала мені про цей університет. Каже, що тут багато хороших викладачів, які небайдужі до своєї роботи і студентів,які завжди прагнуть допомогти. Та і природа тут класна (посміється. — Ред.).
– Ми, дійсно, прагнемо бути хорошими. Виходить не все і не завжди, але головне — це ніколи не зупинятися в своєму розвитку. А місце тут одне з найкращих в Україні, обов’язково відвідайте наш Ботанічний сад, Ви в нього закохаєтесь і вже не будете розглядати інші університети. Вступ на яку спеціальність Вас цікавить?
—Мене цікавить спеціальність "Філологія".
– Чудовий вибір. В нас працює сильна команда філологів. Які мови хотіли б вивчати?
—Англійську, іспанську, французьку.
– Maravilloso. От я, наприклад, викладач іспанської мови. В нас можете вивчати всі три мови, які Вас цікавлять.
—Було б непогано. А як на рахунок бюджетних місць? В мене досить високі результати НМТ, хотілося б вступити на бюджетну форму навчання…
– Цілком розумію. Нам би теж хотілося, щоб бюджетних місць було якомога більше. Впевнений, Ви розумієте, що ситуація в країні складна і бюджетних місць досить небагато. Але сподіваюся, що у Вас вийде пройти конкурс на бюджет… Які у Вас очікування від навчання?
—Я розумію, що буде непросто, але хотілося б, щоб було водночас і весело. Я б хотіла активно долучитися до студентського життя.
– Нудьгувати Вам у нас точно не вдасться. Гуртки, співи, танці, волейбол і навіть карате, якщо виникне таке бажання. Всі умови для особистого розвитку та дозвілля.
—Звучить добре!
– Я дуже вдячний Вам за Ваші відповіді та за Вашу увагу до нашого університету. Будемо раді бачити Вас серед наших студентів.
—Дякую, сподіваюся, все вдасться.
Інтерв’ю провів Самардак Дмитро,
асистент кафедри філософії та міжнародної комунікації