Завершився етап літньої навчальної практики студентів спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» факультету тваринництва та водних біоресурсів»

18 липня 2025 року
Навчальна практика є важливою складовою навчального процесу здобувачів вищої освіти, яка дозволяє закріпити та поглибити теоретичні знання, отримати практичні навички та досвід роботи за обраною спеціальністю. Крім того, здобувачі отримують можливість адаптуватися до умов майбутньої професії, перебуваючи в умовах, наближених до виробничих, навчитися взаємодіяти між собою, розвиваючи навички роботи в команді.
Так, у здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» закінчився етап літньої навчальної практики, зокрема за дисципліною «Гідротехніка та технічні засоби в аквакультурі». Протягом тижня студенти працювали в навчально-науково-виробничій лабораторії «Водні біоресурси та аквакультура ім. В.М. Кондратюка», знайомлячись з особливостями функціонування різних типів обладнання та механізмів, необхідних для забезпечення оптимальної роботи господарств аквакультури різних спрямувань. Практика проходила під керівництвом викладачів кафедри аквакультури: Ірини Кононенко та Михайла Леуського.
 
 
 
Крім того, для ознайомлення із структурою ставових рибних господарств та гідротехнічними спорудами, необхідними для їх роботи, було організовано виїзне заняття на базі навчально-науково-виробничої лабораторії рибництва кафедри аквакультури в смт. Немішаєво. Саме там здобувачі побачили різні категорії ставів, особливості організації їх водонапуску та водоспуску, різні типи гідротехнічних споруд, необхідних для цього та іншими важливими елементами ставового господарства.
 
В лабораторії ННВЛ рибництва студента мали змогу познайомитися з будовою та організацією роботи установки замкнутого водопостачання, різними типами механізмів, що забезпечують безперервне та ефективне функціонування таких установок.
Використовуючи спеціальні пристрої (оксиметри, рН-метри тощо) здобувачі виміряли основні гідрохімічні показники якості води як в ставах, так і в басейнах, опанувавши навички роботи із такими важливими для аквакультури пристосуваннями.
 
 
Загалом, тиждень практики пройшов насичено та дуже швидко. Вже з наступного навчального року здобувачі зможуть використовувати отримані протягом навчальної практики знання для більш глибокого вивчення на дисципліні «Гідротехніка та технічні засоби в аквакультурі».
 
Старший викладач кафедри
аквакультури Олеся ОХРІМЕНКО
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook