Марчук Дар’я: майбутнє – це сучасність. Cучасність – це НУБІП!
– Добрий день, Дар’я, розкажіть кілька слів про себе, будь ласка
- Мене звати Марчук Дар’я Олександрівна, проживаю в місті Києві. Навчалася в ліцеї №108.
– Розкажіть, будь ласка, чим Ви захоплюєтеся в житті?
- Захоплююся технологіями, програмуванням та самоосвітою. Загалом, подобається вивчати нове. Люблю читати, подорожувати та знайомитися з новими людьми.
– Звідки дізналися про НУБіП України?
- Про Національний університете біоресурсів і природокористування України я дізналася з офіційного сайту, а також від знайомих, які вже навчаються в університеті. Вони дали хороші відгуки про рівень викладання та можливості для подальшого всебічного розвитку. Вже протягом року постійно слідкую за студентським життям в університеті, неодноразово відвідувала день відкритих дверей, відслідковую відгуки щодо навчання.
Зі щоденних новин на сайті переконалася в тому, що університет обрав європейський вектор якості освіти й упевнено крокує обраним шляхом. Тут має місце індивідуальний підхід до потреб кожного студента, високоорганізованний навчальний процес за рахунок відкритої комунікації з викладачем, де студент може стати активним учасником розвитку обраної галузі. Всі ці переваги і вплинули на мій вибір НУБіП України з-поміж решти вузів.
– Чому вибрали саме спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» на гуманітарно-педагогічному факультеті?
- Мені цікаві такі галузі, як політика та міжнародні справи, дипломатичні місії та відносини між країнами. Я амбітна людина, легко встановлюю контакти, вже маю навики ведення переговорів, переконання та обговорення спірних питань. Моя майбутня професія поєднує не лише знання та досвід відносин між країнами, а й глобалізацію політики, дипломатію; ще поєднує в собі практичні навички, сучасні технології та перспективи для подальшого кар’єрного зросту.
Крім вище зазначеного, з новин на сайті я дізналася, що на гуманітарно-педагогічному факультеті діє програма «подвійних дипломів», що дає змогу стажуватись за кордоном. А навчаючись за кордоном, студент отримує можливість вивчити мову країни перебування плюс практикувати інші мови з їх носіями. Я впевнена, що такий досвід підвищує шанси в майбутньому влаштуватися на омріяну посаду в Україні чи за кордоном. Очікую, що навчання буде цікавим і насиченим, з можливістю здобути якісні знання та практичний досвід. Також сподіваюся на активне студентське життя, нові знайомства, участь у гуртках та подіях.
– Ким бачите себе у майбутньому?
- У майбутньому я бачу себе професіоналом у своїй сфері, який постійно розвивається, або розвиває власну справу. Переконана, що університет допоможе здобути знання, аби в майбутньому я могла сумлінно працювати та гідно заявляти про свою країну.
– Дякую, Дар’я за цікаву та змістовну розмову! Бажаю успіхів і здійснення мрії! Перемоги та Миру!
Розмову вела Тетяна Кичкирук,
доцент кафедри філософії
та міжнародної комунікації