Випускник Шевченківського фахового коледжу Владислав Бондаренко для професійного зростання обирає освітню програму «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

7 липня 2025 року
  • Окресліть ваші плани на майбутнє.

Я прагну стати фахівцем у тій галузі, яка мені подобається, а саме — логістичних транспортних системах. Цей напрям є надзвичайно актуальним і динамічним, адже ефективна організація перевезень, оптимізація логістичних процесів та впровадження сучасних технологій мають вирішальне значення для економіки будь-якої країни.
Хочу здобути глибокі знання у сфері транспортної аналітики, планування маршрутів, управління складськими процесами та цифрових логістичних платформ. Вірю, що завдяки наполегливому навчанню, практичному досвіду та зацікавленості зможу не лише реалізувати себе як професіонал, а й зробити свій внесок у вдосконалення транспортно-логістичної інфраструктури України.
Для подальшого навчання, я розглядав кілька університетів з метою визначення найкращих можливостей для опанування обраної спеціальності. В результаті свого вибору я зорієнтувався, що буду здобувати вищу освіту на механіко-технологічному факультеті НУБіП України.

  • Що слугувало причиною вашого вибору?

— В університеті навчаються мої старші друзі і знайомі. Вони відзначають високий рівень практичних та теоретичних знань, що формуються на сучасній матеріально-технічній базі освітнього процесу. На дні відкритих дверей, який я відвідав у квітні поточного року, мене досить приємно вразила лабораторія «Моделювання транспортно-логістичних процесів і систем» кафедри транспортних технологій та засобів у АПК. Лабораторія оснащена сучасним програмним комплексом PTV Vissim для інтелектуального управління транспортними потоками в реальному часі. Я також цікавився даним програмним продуктом і знаю, що він дає можливість проектувати ситуативність руху транспорту та пішоходів на ділянці дорожньої мережі в імітаційній моделі. Крім того, в лабораторіях кафедри студенти вивчають програмний комплекс jSolutions, який дозволяє вести ефективний облік даних транспорту, при логістичній побудові маршруту. Кафедра має автошколу, автодром та базу технічного обслуговування транспортних засобів. На мою думку, такий асортимент потужностей навчального закладу, надасть можливість набути якісних професійних компетентностей майбутнім фахівцям транспортної галузі.

  • Яким ви бачите навчання на факультеті?

— Я, взагалі, людина цілеспрямована, не боюся складнощів і впевнено йду до мети, тож хочу отримати якісну освіту бакалавра, потім осягнути освітній рівень магістра, а в подальшому є задум працювати у престижній логістичній компанії. Я знаю, що факультет має потужну раду роботодавців, до якої входять вітчизняні та іноземні підприємства, тож перспективна цілком реальна. А для можливості реалізувати свої плани я, як і всі цьогорічні вступники та весь наш народ прагну, щоб ми швидше перемогли ворога і в Україні запанували мир і добробут.

  • Бажаємо успіхів у реалізації ваших планів. Будемо раді бачити вас у числі наших студентів. Слава Збройним Силам України, за можливість здобувати освіту!

 

Розмовляв Ігор СІВАК,
доцент кафедри сільськогосподарських машин
та системотехніки ім. акад. П. М. Василенка

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook