Ректорат: готуємося до вступної кампанії 2025 і нового навчального року, рухаємо вперед науку, розвиваємо міжнародні зв’язки

30 червня 2025 року
30 червня 2025 року під головуванням ректора Вадима ТКАЧУКА відбулося засідання ректорату: його, за традицією, розпочали хвилиною мовчання на знак пам’яті за загиблими у російсько-українській війні.

 

Тиждень, що минув, пройшов під знаком завершення навчального року та випуску бакалаврів і магістрів, підкреслив очільник університету. Тепер на черзі — максимальна активність вступної кампанії 2025 і забезпечення роботи приймальної комісії.

Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій КВАША інформував про готовність до початку роботи традиційної «Школи першокурсника», поселення її учасників.

Учений секретар Оксана БАРАНОВСЬКА зупинилась на підготовці плану роботи вченої ради університету на 2025-2026 н.р.

Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана ТОНХА повідомила про підготовку інформаційний матеріалів для МОН про підсумки наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності за 2024 рік, остаточних та проміжних звітів за результатами виконання НДР для введення їх в електронну базу міністерства. Підготовлено перелік штатних науково-педагогічних та педагогічних працівників, які працюють за основним місцем роботи не менше півроку і мають не менше п’яти наукових публікацій у періодичних виданнях в Scopus або Web of Science Core Collection. Публікаційна активність: за 2024 рік разом — 1043, за 2025 рік — 320, в т.ч. Scopus — 223, Wos — 97. Вона також спинилась на науково-методичному супроводі підготовки науково-технічних розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2026 році: кінцевий термін подання заявок — 18 липня ц.р.

Очільник профспілки співробітників Ростислав ТАРАСЕНКО анонсував розробку програми лояльності: її суть — в наданні членам профспілки знижок на товари та послуги від партнерів, які до неї долучатимуться.

Начальник відділу кадрів Сергій ГРИЩЕНКО спинився на перебігові відпускної кампанії і поточній роботі.

Директор Студентського містечка Сергій СТЕЦЮК проінформував про підготовку кампусу до нового навчального року — виселення цьогорічних випускників та ремонт гуртожитків, підготовку кімнат для поселення студентів першого курсу.

Голова сенату Студентської організації Вероніка ВЄРЄМЄЄВА (яка відсьогодні передає свої повноваження заступниці — Софії ВЕРНИДУБ) коротко озвучила хід IV фестивалю «Студвиїзд», у ході якого зібрали 20 тисяч гривень для потреб військового підрозділу, в складі якого воює заступник декана факультету інформаційних технологій Руслан БЕСАРАБ.

Про роботу пресслужби університету — співпрацю з телеканалами, поширення іміджевих матеріалів у соцмережах та профільних ЗМІ поінформував редактор газети «Університетський кур’єр» Валентин ОБРАМБАЛЬСЬКИЙ.

Начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності відокремлених структурних підрозділів та заочного навчання Наталія ОВДІЙ доповіла про готовність ВСП до вступної кампанії і початку нового навчального року, підготовку до відзначення 130-річчя Ніжинського агротехнічного інституту.

Проректор з науково-педагогічної роботи та економічних питань Тетяна КОСТЮК закцентувала на стані сплати за навчання і проживання в гуртожитках, фінансовому стані університету, в т.ч. відсутності заборгованості по відпускних, підготовці бухгалтерської звітності за другий квартал та аналізі госпрозрахункової діяльності за перше півріччя.

На діяльності своїх підрозділів спинилися їх очільники: профспілкової організації студентів та аспірантів — Олексій МЕЛЬНИК, юридичного відділу — Андрій БОВА, відділу комплексної безпеки та охорони — Василь МОІСЕЄВ, кафедри військової підготовки — Валерій ШЕВЧУК.

Начальник відділу по роботі з іноземними студентами Володимир АФАНАСЕНКО інформував про новини міжнародного відділу. Так, підписано дві заявки на проєкт Горизонт у консорціумі з європейськими університетами. Проводиться підготовка навчальних планів на наступний навчальний рік спільно з Університетом Ліньї (Китай). Розпочато вступну кампанію для іноземних громадян.

Проректор з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарської діяльності Володимир ЄВТУШЕНКО проаналізував стан ремонтних робіт в 2-му, 4-му, 12-му навчальних корпусах, СОТ «Академічний» та інших об’єктах університету.

Керівник центру забезпечення якості освіти Ярослав РУДИК спинився на ході цифровізації в університеті, навчальних і виробничих практик, перебігу випусків на бакалавраті і в магістратурі, готовності до нового навчального року, зокрема перевірці навчально-методичного забезпечення.

Шанувальник традицій, президент університету Станіслав НІКОЛАЄНКО звернув увагу на підготовку НУБіП України до 130-річчя вишу. Готується конкурс на кращого науковця університету, в т.ч. і серед молоді. Згадав він і про ще один вельми знаковий в історії нашого вишу ювілей — 130-річчя Ніжинського агротехнічного інституту НУБіП України.

Підбиваючи підсумки, ректор Вадим ТКАЧУК дав ряд доручень. Оксані ТОНСІ — підготувати лист на парламентську комісію щодо участі НУБіП України та його Українського НДІ сільськогосподарської радіології в обстеженні радіоактивно забруднених земель Овруцької територіальної громади; Володимиру АФАНАСЕНКУ — забезпечити контроль за виїздом для читання лекцій викладачів до Університету Ліньї (Китай); Ярославу РУДИКУ — здійснити комплексний аналіз використання обладнання та технічного забезпечення навчальних лабораторій; Володимиру ЄВТУШЕНКУ — приділяти максимальну увагу підготовці приймальної комісії і довколишньої території до початку вступної компанії.

Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.

Пресслужба
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook