23-25 червня відбулась навчальна практика з дисципліни "Рослинництво"
Впродовж 23-25 червня відбулась навчальна практика з дисципліни "Рослинництво" для студентів 2 курсу агробіологічного факультету зі спеціальності 201 "Агрономія" ОС "Бакалавр" на базі господарства ВП НУБіП "Агрономічна дослідна станція" в с. Пшеничне, Київської області під керівництвом викладачів кафедри рослинництва НУБІП: Аврамчука Богдана Івановича, Завгородньої Світлани Володимирівни, Пилипенко Вікторії Сергіївни, Новицької Наталії Валеріївни, Бачинського Олега Вікторовича згідно робочої програми.
Студенти проявляли високу зацікавленість на полях господарства робили різні розрахунки та вимірювання:
- моніторинг стану посівів с/г культур;
- визначення густоти стояння рослин на 1 га;
- визначення фенологічних фаз розвитку с/г культур;
- стан розвитку кореневої системи та надземної фітомаси кукурудзи, соняшнику, сої;
- визначення кількості продуктивних стебел озимих і ярих зернових культур;
- визначення біометричних показників с/г культур;
- вивчення будови колоса зернових культур (кількість колосків і зерен в колосі);
- визначення біологічної урожайності пшениці озимої.
Вечір кожного дня закінчувався активним відпочинком грою у футбол і волейбол.
Останній день навчальної практики "День Поля" організований НУБіП де керівництво, викладачі та студенти мали можливість ознайомитися із результатами інноваційних досліджень роботи кожної кафедри.
Компанія "Лайф Біохем" прийняла активну участь в даному Заході.
Богдан Аврамчук керівник з розвитку продуктів розповів про потужності виробництва компанії та портфоліо: РКД, моно та мікродобрив, антистресантів, прилипачів, рН коректорів. Детальніше розкрив тему застосування біологічних препаратів: біоінсектицидів, біофунгіцидів, азотфіксаторів та фосфор-калій мобілізаторів, переваги застосування деструкторів для знезаражування і мінералізації післяжнивних рештків в грунті.
Віталій Аврамчук регіональний представник компанії розповів про інновації лабораторії "Мікробіолаба", види послуг: аналізи грунту на вміст макро - та мікроелементів, аналізи добрив, води, рослин, насіння. Визначення збудників вірозів і бактеріозів, визначення фітопатологічного та мікробіологічного стану грунту, що в комплексі допомагають підвищити рентабельність с/г виробництва.
Дякуємо Збройним Силам за можливість вчити та навчатися під Мирним Українським Небом!
Аврамчук Богдан,
викладач кафедри рослинництва НУБІП,
керівник з розвитку препаратів компанії "Лайф Біохем"