До 127-ї річниці НУБіП України ректор Вадим Ткачук відзначив кращих студентів Агробіологічного факультету
До 127-ї річниці НУБіП України ректор Вадим Ткачук відзначив кращих студентів Агробіологічного факультету
29 травня 2025, 11:44
У межах відзначення 127-ї річниці НУБіП України в Університеті 28 травня 2025 року відбулося нагородження кращих студентів базового закладу, які продемонстрували здобутки в навчанні, мистецькій діяльності, на науковій ниві та у спорті.
Церемонію нагородження урочисто відкрив ректор університету Вадим Анатолійович ТКАЧУК, наголосивши на символічності заходу в контексті святкування 127-річчя НУБіП України. У своїй промові він підкреслив, що саме в молоді — найталановитішій, найрозумнішій і найзавзятішій, яка навчається в університеті, — криється майбутнє та добробут нашої держави. Зі словами привітання до студентів також звернулися голова Первинної профспілкової організації студентів і аспірантів НУБіП України Олексій Олегович МЕЛЬНИК та голова Сенату студентської організації Вероніка Олексіївна ВЄРЄМЄЄВА.




Окремо ректор Університету Вадим ТКАЧУК зауважив на необхідності як морального, так і матеріального стимулювання активної студентської молоді. Так, за поданнями директорів інститутів, деканів факультетів, Сенату студентської організації, кафедр культурології та фізичної культури і спорту грошовими преміями до Дня Університету нагороджено 70 студентів.
Зокрема, подяки ректора за активну участь у громадському житті університету та з нагоди 127-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України отримали 5 студентів Агробіологіяного факультету:
Булкот Маргарита Михайлівна
Гнатко Катерина Андріївна
Курган Єлізавета Ярославівна
Мотренко Вероніка Романівна
Цимбал Дарина Анатоліївна




Ректор нагородив дипломом ІІ ступеня переможцю ХІV «Фестивалю студентської науки – 2025» від агробіологічного факультету:
- Дементьєва Вікторія Вікторівна — студентка ІІ курсу агробіологічного факультету (гурток «Симиренківець», керівники доценти Наталка Шевчук та Олександр Гаврилюк).

Свої заслужені подяки з рук ректора за спортивні досягнення, активну участь у громадському житті Університету та з нагоди 127-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України отримав Юров Віктор Сергійович.
Вадим Анатолійович нагородив кубками переможців і призерів багатоборства на звання «Краща спортивна академічна група НУБіП України – 2025». Цьогоріч найвправнішою виявилася Агро-24007б з агробіологічного факультету.



Вітаємо усіх із заслуженими нагородами та дякуємо здобувачам вищої освіти за відмінне навчання, розвиток культури, творчості й мистецтва, допитливість у науковій роботі та твердість характеру у спорті!
Олександр Гаврилюк,
заступник декана агробіологічного факультету
За матеріалами https://nubip.edu.ua/node/166735