Заслужене визнання – академіку Анатолію Бикіну присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

19 травня 2025 року
     Щиро вітаємо академіка НААН, професора кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва Анатолія Вікторовича БИКІНА з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!
 
Відповідно до Указу Президента України від 15.05.2025 № 307/2025, за За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм академіку, доктору сільськогосподарських наук, професору БИКІНУ Анатолію Вікторовичу присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
Це високе визнання — свідчення глибокої поваги до наукового шляху Анатолія Вікторовича, його інтелектуального внеску у розвиток національної та світової науки, агрохімсервісу у рослинництві, діагностики живлення рослин, підготовку фахівців та наукових кадрів, а також багаторічної праці на благо України.
 
Колектив університету щиро вітає Вас, шановний Анатолію Вікторовичу, з цим визначним досягненням! 
Бажаємо міцного здоров’я, нових наукових звершень, вдячних учнів, натхнення та невичерпної енергії для реалізації всіх Ваших задумів!
Ваша праця — це гідний приклад служіння науці, державі та суспільству.
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook