Зустріч у Бережанському агротехнічному інституті: обмін досвідом між відокремленими структурними підрозділами НУБіП України

16 травня 2025 року
14-15 травня ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» гостинно приймав делегацію в складі Наталії ОВДІЙ, начальниці відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП та заочного навчання НУБіП України та директорів відокремлених структурних підрозділів університету: Сергія КРОПИВКА, директора Боярського фахового коледжу, Дмитра КОСТЮКА, директора Ірпінського фахового коледжу, Андрія МАТВІЄНКА, директора Бобровицького фахового коледжу, Володимира АЛЬОХІНА, директора Немішаївського фахового коледжу, Олександра САНЧЕНКА, заступника директора Немішаївського фахового коледжу. Зустріч стала важливою платформою для обміну думками, досвідом та найкращими практиками між закладами освіти.
 
Представники делегації розпочали свій візит із зустрічі з адміністрацією інституту. Директор Мирон ЖИБАК ознайомив гостей із діяльністю нашого навчального закладу, провівши короткий екскурс від історії до сьогодення.
 
Наталія Миколаївна передала вітання колективу інституту від керівництва НУБіП України, з побажаннями успішного завершення навчального року, вирішення усіх запланованих завдань та подальшого розвитку.
 
В ході зустрічі було обговорено широкий спектр актуальних питань освіти та підготовки високопрофесійних фахівців, якості освітніх послуг, а також виклики і завдання, які стоять перед закладами вищої та фахової передвищої освіти, особливості вступної кампанії - 2025.
 
Гості мали можливість оглянути наявну матеріально-технічну базу інституту, зокрема навчальні лабораторії, кабінети, аудиторії, оснащені сучасною комп’ютерною та мультимедійною технікою, новітнім обладнанням, читальну залу бібліотеки, академічну капличку, відвідали факультети, кафедри. Приємно відмітити, що в інституті протягом декількох років відкриваються та оновлюються 3-4 лабораторії та кабінети щорічно.
 
Ще однією приємною подією стало урочисте відкриття навчальної лабораторії комп’ютерної графіки та автоматизованого проектування на факультеті енергетики та електротехніки за участі гостей, директора, заступників директора інституту, деканів факультетів, завідувачів відділів, завідувачів кафедр та науково-педагогічних працівників факультету.
 
Відкриття розпочалось із короткої довідки про етапи створення даної лабораторії, яку озвучив декан факультету енергетики та електротехніки Василь БУНЬКО, зазначивши, що дана лабораторія за призначенням матиме комбіноване використання для практичних та лекційних занять, а також для проведення різноманітних заходів, зокрема семінарів, конференцій, вебінарів та ділових зустрічей.
 
Навчальна лабораторія комп’ютерної графіки та автоматизованого проєктування являтиметься однією із базових та основних лабораторій факультетського рівня, адже вона повністю забезпечуватиме освітній процес при підготовці фахівців за спеціальностями G3 «Електрична інженерія» та F3 «Комп’ютерні науки».
 
Сьогодні дана лабораторія набула сучасного вигляду та практичного значення для підготовки фахівців за освітніми програмами, які реалізуються на факультеті із потужною новою комп’ютерною та мультимедійною технікою з відповідним ліцензованим програмним забезпеченням.
 
Варто зазначити, що функціонування даної лабораторії забезпечить набуття професійних компетентностей при підготовці фахівців спеціальності G3 «Електрична інженерія» при вивченні освітніх компонентів «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Основи проєктування електротехнічних, електроенергетичних та електромеханічних об’єктів» та «Сервіси хмарних технологій». 
Для підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності F3 «Комп’ютерні науки» лабораторія забезпечить вивчення освітніх компонентів «Комп’ютерна графіка», «Web-програмування», «Технології віртуалізації» та інші.
 
За християнським звичаєм відкриття продовжив отець Володимир ЗАЙЧУК, який провів освячення лабораторії.
Наталія ОВДІЙ зазначила, що дана лабораторія вкотре підкреслює потужну матеріально-технічну базу факультету та інституту в цілому, яка є на сьогоднішній день актуальною та важливою з точки зору практичної складової освітнього процесу при підготовці здобувачів вищої освіти, а також в ній є всі необхідні можливості для комфортного навчання та викладання.
 
Також до присутніх звернувся директор інституту Мирон ЖИБАК, який наголосив, що для інституту за останній період стало доброю традицією відкриття нових лабораторій в сучасному дизайні, які кожного року вводяться в експлуатацію з метою високої організації та підвищення якості освітнього процесу при підготовці фахівців з відповідних спеціальностей.
 
Дмитро КОСТЮК, директор Ірпінського фахового коледжу НУБіП України, зазначив, що в лабораторії по-сучасному з високою якістю виконаний ремонт, є всі умови для ефективної підготовки здобувачів вищої освіти задля опанування програмних результатів навчання відповідних навчальних дисциплін.
 
Цікавим було ознайомлення з культурною спадщиною та архітектурними перлинами нашого міста. Гості відвідали Бережанський замок, старовинні вулиці та площі, які зберігають дух історичного минулого.
Приємним завершенням візиту стала зустріч гостей з колективом інституту та спільне пам’ятне фото з нагоди Дня вишиванки.
 
Адміністрація та колектив інституту висловлюють вдячність учасникам делегації за цікаву та актуальну зустріч, можливість не лише обмінятися думками та досвідом, але й поглибити співпрацю між закладами освіти.
 
Степанія БІЛИК,
заступниця директора з навчальної та
навчально-методичної роботи
 
Василь БУНЬКО,
декан факультету енергетики
та електротехніки    

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook