Коли хобі стає професією. Дмитро Ісадченко: Планую вступати на спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»

12 травня 2025 року
Весна — відповідальний період як для випускників шкіл, так і для НУБіП України, приймальна комісія якого невдовзі розпочне свою роботу. Серед майбутніх абітурієнтів і випускник школи І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва Дмитро ІСАДЧЕНКО.
 
  • Вітаю, Дмитре! Чому Ви вирішили вступити в Національний університет біоресурсів і природокористування України?

— Добрий день. НУБіП України — славетний аграрний заклад, диплом якого є дуже престижним у даній галузі. Саме тому я планую навчатися саме в цьому закладі.
 
  • Чому Ви обираєте спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»?

— Я з дитинства цікавився природою, дуже люблю рибалити. На риболовлі відчуваю, що саме це моя справа. Тому для отримання вищої освіти обрав спеціальність Н5 «Водні біоресурси та аквакультура».
 
  • Хто порекомендував вступати в НУБіП?

— Я мешкаю неподалік, тому з дитинства добре знаю цей навчальний заклад. Крім того, НУБіП України один з небагатьох навчальних закладів, що славиться підготовкою спеціалістів за обраною мною спеціальністю. Ну і, безперечно, я захоплююсь територією та природою університету, яка оточує всі навчальні корпуси, особливо чудовий ботанічний сад.
 
  • Які Ваші очікування від навчання? Де плануєте себе реалізувати у майбутньому?

— Мрією мого дитинства була професія, яка б приносила мені не лише фінансове забезпечення, а й емоційне задоволення. На мою думку, це можливо за умови, якщо професія пов'язана з хобі. Тому мої очікування від навчання — отримання професійних знань та навичок, а також досягнення омріяного поєднання улюбленої справи з професією.
 
  • Дякуємо, Дмитре, за розмову, за довіру і бажання вступити до НУБіП України для здобуття освіти. Бажаємо Вам та іншим вступникам вдалої вступної кампанії та отримання бюджетних місць.

 
Розмову провела
доцентка кафедри біології тварин
Юлія ОСАДЧА

    


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook