У Бережанському фаховому коледжі пройшов І етап ХІV Фестивалю студентської науки

7 травня 2025 року

Вивчай все не з марнославства,
а задля практичної користі.
Георг Крістоф Ліхтенберг

Фестиваль проводиться з метою розвитку студентської наукової та інноваційної діяльності в коледжі, залучення молоді до наукової роботи, участі в студентських наукових гуртках, формуванні у здобувачів освіти критичного мислення, творчого потенціалу, науково-дослідних навичок. 6 травня проведено І етап  XІV «Фестивалю студентської науки – 2025»  з нагоди відзначення 127-річчя НУБіП України та Дня науки на основі інформації про діяльність гуртків, представленої на вебсторінках та презентацій про діяльність та здобутки за 2024/2025 навчальний рік.

 

1

Участь у гуртковій роботі є одним з визначальних способів становлення майбутнього науковця, формує творчий підхід і виховує у здобувачів освіти якості дослідника з метою подальшої плідної роботи над розв’язанням завдань, які мають практичне значення для країни.

Діяльність студентських наукових гуртків за 2024/2025 навчальний рік презентували 7 наукових керівників і старост.

9

Крім цього гуртківці продемонстрували  не лише свої  практичні, але й наукові дослідження за тематикою роботи гуртків. Результатами  таких досліджень є підготовка членами гуртків власних доповідей для виступів як на засіданнях гуртків, так і на наукових конференціях, а також публікації тез  та статей в різних наукових виданнях, репрезентували свої досягнення в конкурсах МАН тощо.

3

Оцінювання гурткової роботи відбулося відповідно до критеріїв, які визначені «Положенням про проведення Фестивалю студентської науки в Національному університеті біоресурсів і природокористування України». Результати оцінки базувалися на інформації про діяльність гуртків, яка висвітлена на вебсайті фахового коледжу. Аналізувалися презентації, представлені гуртками, присвячені їх діяльності та здобуткам у 2024/2025 навчальному році. Особливе місце цьогоріч в оцінюванні гуртків відіграли результативні показники соціальної, міжнародної, культурно-просвітницької видів діяльності. Кожен староста представив стратегію розвитку  студентського наукового гуртка на наступний рік.

4

Члени журі директорка коледжу Світлана ПИЛИПИШИН, заступниця директора з навчальної роботи Уляна ДУДКА, завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО, завідувачка відділення комп’ютерної та електричної інженерії Маріанна МИХАЙЛИШИН, завідувачка відділення управління, соціальних наук та екології Ірина ТЕРНОВА, завідувач відділення аграрних технологій і транспорту Мирослав ЯЦИКІВ, заступниця директора з виховної роботи Галина ПРОЦИК високо оцінили роботу гуртків. У цьому  навчальному році на розгляд комісії у І етапі конкурсу було представлено роботу таких гуртків:

  • «Технічне моделювання систем автоматизації» (науковий керівник Богдан БІЛИК)
  • «Сучасна бухгалтерія» ( науковий керівник Валентина РУДНИК)
  • «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (науковий керівник Наталя ЧОРНА)
  • «Єдність у різноманітті» (науковий керівник Ірина КОСТІВ)
  • «Агроперспектива» (наукові керівники Наталія ЮРЧИШИН та Франя ЧУМАРНА)
  • «Робототехніка» (науковий керівник Сергій ШТОГРИН)
  • «Технології ремонту автомобільної техніки» (науковий керівник Ігор ФЛЬОНЦ)

За рішенням комісії, переможні місця у першому (коледжівському) етапі конкурсу розподілились так:

7

І місце — «Єдність у різноманітті», староста гуртка Оксана МАКОДА,

5

ІІ місце — «Сучасна бухгалтерія», староста гуртка Вікторія МИСЬКІВ,

6

 ІІІ місце — «Робототехніка», староста гуртка Олександр КОЗОВСЬКИЙ.

2

Та все ж, незважаючи на результати конкурсу, перемогу здобув кожен. Адже для усіх учасників нагородою стали, насамперед, хвилини спілкування між колегами, спостережливі студентські погляди та багато інших приємних моментів.

8

Бажаємо успіху  переможцям у ІІ етапі ХІV «Фестивалю студентської науки – 2025» НУБіП України. Висловлюємо щиру подяку керівникам гуртків за вагомий внесок у розвиток науково-дослідницьких навичок у здобувачів освіти. Дякуємо за креатив, активність і бажання творити та ділитися своїм досвідом!

 
Оксана ЛЕЩИШИН,
завідувачка навчально-методичного кабінету

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook