Астрономічна вікторина

7 травня 2025 року

 

1Міжнародний день астрономії — професійне свято людей, чия діяльність безпосередньо пов'язана з астрономією — одною з найдавніших наук на Землі. Святкується двічі на рік: весняний день астрономії святкується в суботу — в період із середини квітня до середини травня, поблизу або перед 1-ю четвертиною Місяця та осінній день астрономії святкується в період із середини вересня до середини жовтня. Цього року весняний день астрономії відзначався 3 травня.

Подія була вперше заснована в 1973 році Дугом Бергером, президентом Астрономічної асоціації Північної Каліфорнії. Мета заходу – заохотити людей дізнатися більше про астрономію та Всесвіт. У цей день астрономічні організації та клуби по всьому світу організовують такі заходи, як вечірки з телескопом, лекції, майстер-класи та виставки, щоб залучити громадськість і підвищити обізнаність про астрономію. Це чудова можливість для людей будь-якого віку дослідити таємниці Всесвіту, дізнатися про останні відкриття в астрономії та оцінити красу нічного неба.

2

З метою популяризації астрономії, узагальнення та систематизації знань, отриманих у процесі опанування курсу, для здобувачів освіти групи Аі-21 6.05.2025р. викладачем Роксоланою Ломницькою було проведено інтелектуально – розважальну гру «Астрономічна вікторина».

39

Протягом трьох раундів учасники демонстрували свої знання, пов’язані як  з основними поняттями про планети Сонячної системи, так і більш складними явищами, такими як еволюція зір та будова галактик. Були не лише стандартні запитання з варіантами відповідей, але й завдання на встановлення відповідності, розпізнавання зображень космічних об'єктів та навіть невеличкі логічні задачі, пов'язані з астрономією. Це зробило процес більш динамічним та захопливим.

4

Вболівальники теж мали змогу брати участь у грі, допомагаючи учасниками додатковими балами. Отож, за результатами  вікторини, переможцем став Корчинський Олег Почесне друге та третє місце отримали Кулин Станіслав та Юраш Назар. Найактивнішими вболівальниками були Яворський Олександр, Грабар Олександр та Попадюк Андрій. Вітаємо переможців! Мирного неба та успішного складання НМТ!

6

57

 

Ростислав Ухман,
викладач циклової комісії фізико – математичних дисциплін
та інформаційних технологій

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook