Лада Хоруженко, здобувачка вищої освіти спеціальності «Туризм і рекреація» призерка міжнародного конкурсу студентських наукових робіт Black Sea Science

22 квітня 2025 року
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу у 2025 році увійшли 142 спеціаліста-науковця, з них 85 з 23 зарубіжних країн: Великобританії, Німеччини, Швейцарії, Данії, США, Аргентини, Туреччини, Омана, Беніну, Китаю, Латвії, Литви, Чехії, Естонії, Греції, Грузії, Казахстану, Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Болгарії, Молдови, Румунії.

Реєстрація учасників та подання робіт на перший етап конкурсу тривали до 03 лютого 2025 р. На перший етап конкурсу було прийнято 353 роботи з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Індія, Іспанія, Німеччина, Австрія, Швеція, Чехія, Алжир, Польща, Болгарія, Молдова, Казахстан.

На першому етапі конкурсу відбулося рецензування наукових робіт членами журі та обговорення їх на онлайн-засіданнях. За кожним напрямком були визначені фіналісти (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), які запрошені до участі у другому етапі конкурсу.

Другий етап конкурсу розпочався з 28 березня 2025 р. Фіналісти були запрошені представити свою роботу на онлайн-конференції за кожним напрямком. За результатами презентацій та доповідей учасників, журі прийняло рішення щодо визначення переможців і розподілу місць.

Лада ХОРУЖЕНКО, здобувачка вищої освіти спеціальності «Туризм і рекреація» успішно виступила на міжнародному конкурсі Black Sea Science, представивши свою наукову роботу на тему «Innovative approaches to popularizing Ukrainian and Polish cultural heritage and tourism through modern souvenirs» у секції «Туризм та готельно-ресторанна справа» виконану під керівництвом доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та туризму НУБіП України Ірини КУДІНОВОЇ та професора Варшавського університету природничих наук Міхала РОМАНА. Дослідження викликало значний інтерес серед членів журі та учасників конкурсу.

За результатами презентацій і доповідей учасників другого етапу конкурсу, наукова робота Лади ХОРУЖЕНКО, здобувачки вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти 4 курсу була відзначена дипломом III ступеня. Це є свідченням високого рівня наукової підготовки здобувачки та актуальності її дослідницької роботи.

Участь у такому престижному міжнародному конкурсі, як Black Sea Science, є важливою подією для здобувачки та університету. Вона сприяє розвитку наукового потенціалу молоді, налагодженню міжнародних зв'язків та підвищенню іміджу НУБіП України на міжнародній арені.

Вітаємо Ладу ХОРУЖЕНКО та її наукових керівників з успішним виступом та бажаємо подальших наукових звершень!

Ірина КУДІНОВА,
доцентка кафедри готельно-ресторанної
справи та туризму

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook