Крок у майбутнє: дні відкритих дверей за участі кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту

19 квітня 2025 року
Вибір майбутньої професії – відповідальний крок у житті кожного молодого покоління. Щоб допомогти випускникам шкіл та коледжів зробити обґрунтований та впевнений вибір, наш університет відкриває двері для всіх, хто мріє про якісну освіту, самореалізацію та успішне професійне майбутнє. Дні відкритих дверей – це унікальна можливість ближче познайомитися з навчальним закладом, його освітніми програмами, викладачами та студентським життям.

 

В Національному університеті біоресурсів і природокористування України уже стало гарною традицією проводити масштабні дні відкритих дверей у квітні – коли сама природа зове усіх на вулицю, до дії, до спілкування, а старшокласники в цей час готуються до випуску, іспитів та вибору своєї професійної і життєвої дороги.

Активно долучилася до організації та проведення днів відкритих дверей 15-16 квітня і кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту, запросивши на зустрічі майбутніх абітурієнтів із різних куточків України. Зокрема, 15 квітня до університету завітали гості: із Буківської гімназії Сквирської міської ради Київської області – майже весь випускний клас із своїм класним керівником, яких запросила асистент кафедри Дар’я Кендус; із Скандинавської гімназії (м. Київ) та Дідівщинського ліцею Томашівської громади Київської області прибули учні, які планують вступати до НУБіП України; а найбільша делегація була від столичного Ліцею № 30 «ЕКОНАД» – до неї входили 56 учнів десятих класів із класними керівниками Ніною Касьян та Тетяною Лук'янчук. До речі, відвідування учнями старших класів Ліцею № 30 «ЕКОНАД» нашого університету під час проведення днів відкритих дверей, на запрошення доцента кафедри Тетяни Лобунець, уже стає доброю традицією, яка розвиває співпрацю між навчальними закладами, відповідно до підписаного раніше договору.

  

  

  

Онлайн цього дня взяли участь старшокласники іще одного столичного Ліцею «Голосіївській» №241, Запорізького академічного ліцею №34 (м. Запоріжжя) та Опорного закладу освіти «Клішковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області (с. Клішківці, Чернівецька обл.). Окремо слід відзначити учнів середньої загальноосвітньої школи № 166 м. Києва, які не просто взяли участь у дні відкритих дверей, а ще й виступили із науковими доповідями на IХ Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти, аспірантів і молодих вчених «Роль молоді у розвитку АПК України», яка в цей же час проводилася в університеті при організації кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту. Софія Близнюк, Ганна Горобець та Тарас Кацалап – учні 10-11 класів 166 школи, вразили всіх присутніх своїми виступами, сповненими новизни, критичного мислення та неординарного підходу до вирішення наукових проблем.

  

За сприяння співробітників кафедри, професора Емілії Прушківської та доцента Катерини Алексеєвої, до участі у дні відкритих дверей 16 квітня долучилися випускники чотирьох коледжів: Борщівського агротехнічного фахового коледжу, (м. Борщів, Тернопільської області), Чернівецького транспортного фахового коледжу (м. Чернівці), ВСП «Хотинський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільського державного університету» (м. Хотин, Чернівецька обл.) та Прилуцького технічного фахового коледжу (м. Прилуки, Чернігівська область), які дізналися про умови вступу до університету на базі диплому молодшого спеціаліста, зокрема на спеціальності «Менеджмент» та «Маркетинг», можливості та особливості їх подальшого навчання і здобуття вищої освіти.

  

За ці два дні гості мали змогу познайомитися із ректором Вадимом Ткачуком та проректорами університету, які розповіли про майже 127-річну історію нашого вишу, представили його структуру, нинішні можливості, перспективи та переваги навчання в НУБіП України. Із правилами вступу на бакалаврат у 2025 році потенційних абітурієнтів ознайомили відповідальний секретар приймальної комісії Олексій Соломка та його заступники. Про активне студентське життя говорили представники Студентської організації.

  

   

А далі були зустрічі і знайомства із адміністрацією факультету аграрного менеджменту, завідувачами кафедр та кращими студентами ФАМ, від яких майбутні абітурієнти дізналися про можливості та переваги навчання, наявні освітні спеціалізації та програми міжнародної мобільності й подвійних дипломів, правила прийому для здобуття ОС «Бакалавр», цікаве студентське життя і багато іншої актуальної для майбутніх вступників інформації.

  

Під час особистого спілкування із завідувачем кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, доцентом Тетяною Власенко гості дізналися про важливість набуття управлінських здібностей кожною людиною, яку б професію вона не обрала. Адже у сучасному світі вони стають не просто перевагою, а необхідністю для кожного, незалежно від його професійної сфери. Чи то медик, дизайнер, інженер, дипломат, педагог або програміст – вміння організовувати час, ставити цілі, приймати рішення й ефективно взаємодіяти з людьми є ключем до особистої та професійної реалізації.

  

  

Від імені кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту щиро дякуємо усім учасникам за активну участь у Днях відкритих дверей! Ваша зацікавленість, щирість у спілкуванні та готовність до нових знань створили надзвичайно теплу та натхненну атмосферу. Ми щиро вдячні учням – за допитливість та інтерес до університету, вчителям – за підтримку, мотивацію та сприяння розвитку своїх учнів, а керівникам ліцеїв і коледжів – за співпрацю та відкритість до взаємодії.

Сподіваємося, що знайомство з нашою кафедрою, факультетом та університетом стало для вас корисним, цікавим і, можливо, навіть визначальним у виборі майбутнього професійного шляху.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей у стінах нашого закладу як повноправних студентів!

Тетяна ЛОБУНЕЦЬ,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook