Факультет тваринництва та водних біоресурсів пропонує випускникам щасливе майбутнє

3 квітня 2025 року
Одним з найважливіших кроків у житті кожної людини є вибір навчального закладу, оскільки це значною мірою визначає майбутню кар’єру, рівень освіти, особистісний розвиток та можливості для професійного зростання. Вибір навчального закладу – це інвестиція в майбутнє, правильний вибір навчального закладу і майбутньої спеціальності – шлях до успішної кар’єри та самореалізації.
Національний університет біоресурсів і природокористування України відкриває перед студентами широкі можливості, а факультет тваринництва і водних біоресурсів пропонує спеціальності, які завжди будуть потрібні людству, оскільки без технологів з виробництва і переробки продукції тваринництва успішно не працюватиме жодне тваринницьке господарство.
1 квітня відбулася зустріч здобувачів освіти 10-х і 11-х класів опорного закладу освіти "Щасливський академічний ліцей" Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області з викладачами кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві професорами Вікторією Мельник і Наталією Прокопенко. 
 
 
 
 
При зустрічі зі школярами викладачі розповіли про Університет, який є провідним закладом вищої аграрної освіти в Україні, що провадить підготовку фахівців різних спеціальностей і, звичайно, про більш як 100-річну історію і здобутки факультету тваринництва та водних біоресурсів, який запрошує до навчання для опанування спеціальностями Н2 – Тваринництво (ОПП «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва») і Н5 – Водні біоресурси і аквакультура (ОПП «Водні біоресурси та аквакультура»). Ці спеціальності наразі для України, як аграрної держави, є найбільш актуальними, оскільки забезпечують висококваліфікованими кадрами галузі тваринництва та рибництва, які формують продовольчу безпеку країни. Студенти факультету мають можливість отримати якісну освіту, набути як теоретичних знань, так і практичних навичок, перебуваючи на практиці у провідних підприємствах України і за кордоном.  Викладачі школярам представили широкі можливості, які відкриваються перед здобувачами освіти за спеціальностями, познайомили з життям наших студентів і запросили ближче познайомитись з «життям Університету» 15 квітня, у   День відкритих дверей.
 

 
 
   
 
На зустрічі, яка була спрямована на допомогу вступникам знайти власний професійний шлях та успішно адаптуватися на сучасному ринку праці, панувала дружня, невимушена атмосфера, що сприяла знайомству з навчальним закладом та професіями, яких можна набути.
Щира подяка за організацію успішно проведеного заходу директору закладу Йовбаку Юрію Юрійовичу, заступницям директора з навчально-виховної роботи Олені Ігорівні Волоховій і Наталії Миколаївні Хромченковій, вчителю географії Сергію Сергійовичу Білану.
 
Світлана Базиволяк,
доцент кафедри технологій
у птахівництві, свинарстві та вівчарстві

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook