Місячник олімпіад на кафедрі електротехніки, електромеханіки та електротехнологій

28 березня 2025 року

Березень 2025 року став місяцем проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, а також олімпіад із дисциплін, що викладаються на кафедрі кафедрі електротехніки, електромеханіки та електротехнологій для студентів ОС «Бакалавр» та «Магістр».

Метою проведення олімпіад було: заохочення студентів до поглибленого вивчення спеціальності та розширення їхніх професійних компетентностей; перевірка рівня теоретичних і практичних знань для визначення найсильніших студентів та формування інженерного мислення, що є ключовим для майбутньої професійної діяльності.

Режим проведення олімпіад був адаптований до освітнього процессу, а саме студенти 1 – 4 курсів брали участь в офлайн-режимі, виконуючи завдання в аудиторіях під наглядом викладачів, в той же час магістри такі завдання виконували в онлайн-форматі через сервіс відеотелефонного зв'язку Google Meet.

Учасникам олімпіади були запропоновані 3 завдання, які поєднували теоретичні питання та практичні завданні, що вимагали як знання фактичного матеріалу, так і навичок логічного мислення. Додаткові творчі завдання, які виходили за межі стандартної навчальної програми та стимулювали студентів до самостійних досліджень.

 

Результати олімпіади засвідчили, що всі її учасники на достатньо високому рівні оволоділи навичками використовувати набуті знання для виконання як теоретичних завдань в межах навчальної програми так і практичних завдань, що виходили за межі навчальної програми.

Кваліфіковане журі перевірило роботи учасників, відзначивши: високий рівень засвоєння теоретичних знань та вміння застосовувати їх на практиці; готовність студентів до розв’язання складних технічних задач, що є необхідною навичкою для майбутніх інженерів та розвиток аналітичного мислення та здатність працювати у стресових умовах.

 

Олімпіада не лише перевіряє рівень знань, але й сприяє підвищенню інтересу студентів до професії. Це чудова можливість для самореалізації, що мотивує студентів до подальшого навчання та участі в наукових дослідженнях. При цьому така участь у змаганнях дозволяє студентам проявити себе, відчути дух конкуренції та навчитися працювати в умовах реальних технічних викликів.

За підсумками роботи журі було визначено кращих учасників, які продемонстрували найвищі результати:

 

Учасники олімпіади висловили позитивні враження від заходу, наголосивши на високому рівні організації та необхідності щорічного проведення таких змагань, які мотивують до подальшого розвитку та вдосконалення професійних навичок.

Вітаємо всіх учасників та переможців олімпіад! Бажаємо нових досягнень та подальших успіхів у навчанні!

 

Олександр Окушко,

завідувач кафедри електротехніки,

електромеханіки та електротехнологій

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook