Освітня траєкторія магістерської програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю»

24 березня 2025 року
Колективом проектної групи магістерської програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» здійснюється постійне проектування поєднання занять, академічної спільноти, яка забезпечує освітній процес та залучених фахівців-практиків у контексті розвитку вітчизняних та міжнародних інноваційних процесів.
Цикл гостьових лекцій для магістрів освітньої програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» розпочато запрошеним професором Айовського Державного університету Тетяною Прокопівною КАЛЬНОЮ-ДУБІНЮК в очно-дистанційному форматі.
Було представлено ряд питань для розгляду, які характеризують історичний огляд передумов виникнення та розвитку управлінського консалтингу в світі, аналіз ринку консалтингових послуг за кордоном, організації консалтингу, становлення консалтингу в Україні. 
 
Консультування на основі наукового управління концентрувалося на питаннях продуктивності й ефективності роботи, раціональної організації праці й зниженні витрат виробництва. Таке консультування називали організацією виробництва, а консультантів — експертами по ефективності. Післявоєнний період називають "золотими роками" консультування. Саме в той час попит на консалтингові послуги почав зростати особливо інтенсивно. Це було обумовлено післявоєнним будівництвом, ростом ділової активності, прискоренням технологічного прогресу, інтернаціоналізацією промисловості, торгівлі й фінансів, зазначила Тетяна Прокопівна.
 
Для практичного розуміння сучасних трендів розвитку бізнесу, ринків, компаній, людського капіталу та реальних кейсів з роботи консультантів «Делойт» слухачі магістерської програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» пройшли тижневий освітній курс «Inside The Business» від «Делойт» в Україні. Слухачі мали можливість дізналися внутрішню «кухню» консалтингового бізнесу та секрети успішного старту кар'єри в компанії Великої четвірки «Делойт» в онлайн-форматі.
Вітчизняний аграрний ринок інноваційно-консалтингової діяльності в Україні презентував слухачам магістерської програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» виконавчий директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», яка впевнено утримує статус асоціації № 1 в АПК України, об'єднуючи понад 200 представників галузі — агрокомпаній та постачальників сільгоспресурсів, націлених на подальший розвиток вітчизняного агробізнесу Олег ХОМЕНКО.
Актуальні технологічні рішення в аграрному секторі слухачам магістерської програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» представив Микола ЧЕРНЯК, CEO компанії AGRONIX, кандидат с.-г. наук (PhD), співзасновник ринку агродронів в Україні.
Слухачі магістерської програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» були учасниками вебінару «Штучний інтелект для комунікацій» від програми USAID AGRO.
Розглянуто рішення щодо формування цінностей для управлінців в створенні зі штучним інтелектом, а саме: Мепінг індустрії: можливості для використання ШІ в різних галузях. Умови успішної інтеграції ШІ в компанії. Три рівні використання ШІ: промпт, код і мультиагентні моделі. Мультиагентні моделі і доданий інтелект команд: швидша реакція на слабкі сигнали ринку та пошук конкурентних рішень та креативних підходів.
 
Підсумком вивчення дисциплін другого семестру є презентація кейсів, розроблених магістрами. Почуйте всіх, запропонуйте і обґрунтуйте свої інноваційні рішення, як зазначає гарант ОПП «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» проф. Ольга Данилівна ВИТВИЦЬКА.
Освітній процес триває. Очікуємо нових лекторів-практиків та вебінарів…
 
Катерина КРИУНЕНКО,
член проектної групи ОПП

«Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook