Як не стати жертвами ворожої пропаганди?
Сьогодні Україна продовжує стикатися з численними загрозами національній безпеці - зазіхання на суверенітет і територіальну цілісність загалом. Національна безпека потребує системності її забезпечення, спрямованої на захист національних цінностей і реалізацію національних інтересів. Одним із найсерйозніших викликів є диверсійна діяльність росії, яка спрямована на дестабілізацію внутрішньої ситуації, підрив обороноздатності та провокації панічних настроїв серед населення.
Стосовно обговорення вище зазначеної проблеми 21 березня на кураторську годину зібралися студенти 2 курсу гуманітарно-педагогічного факультету групи МВ-23002б на чолі з куратором Тетяною КИЧКИРУК.
Виховний захід був присвячений формуванню відповідальної патріотичної позиції студентів - свідомого ставлення до збереження державних таємниць, протидії поширенню дезінформації в інформаційному просторі та запобігання кримінальним правопорушенням.
Куратор ознайомила студентів із ключовими положеннями закону України «Про державну таємницю». Детально розглянули сутність поняття «державна таємниця»; яка інформація відноситься до державної таємниці; хто є суб’єктом розголошення державної таємниці; яка відповідальність за порушення державної таємниці.
Тетяна Василівна зазначила, що головне управління Служби безпеки України з початку війни постійно надає свідчення стосовно терористичних проявів, вчинених шляхом протиправної діяльності окремих осіб. Частину такої цільової аудиторії для замовника складають молоді люди, у тому числі також з числа студентів.
Особливо вона наголосила на забороні фото та відеофіксації військових об’єктів, діяльності ЗСУ, місць дислокації військовослужбовців, військової техніки та її переміщень, роботи засобів ППО та інших важливих стратегічних об’єктів.
У своїй промові наставник застерегла студентів від необдуманих дій у період воєнного стану та поінформувала про важливість обізнаності щодо методів протидії, правових наслідків та громадянської відповідальності кожного.
Напутнім висловом для студентів слугували слова – «Під час війни найважче зберегти людяність. А якщо ми не збережемо людяність – нас уже нічого не відрізнятиме від агресора!»
Зберігаємо нацональну гідність, залишаємося пильними та відповідальними громадянами України. Разом до Перемоги!
Тетяна Кичкирук,
куратор групи МВ-23002б