Національний університет біоресурсів і природокористування України та Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія: наукові вісті

21 березня 2025 року

 21 березня 2025 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія» Полтавської обласної ради відбулася VІ Міжнародна викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм». Її учасниками стали відомі вчені з різних університетів України та зарубіжжя.

Тематика цього форуму широка й винятково актуальна, що засвідчують назви шістьох секцій: «Психологія та педагогіка вищої школи: актуальні питання», «Модернізація інноваційних методик і технологій у закладах освіти»«Дослідження лінгвістики та лінгводидактики на сучасному етапі»«Фізичне виховання та спорт в контексті сучасної освіти»«Сучасні перспективи розвитку спеціалізованої освіти наукового спрямування»«Штучний інтелект у трансформації освіти».

Викладачі кафедри журналістики та мовної комунікації Національного університету біоресурсів і природокористування України також активно долучилися до роботи конференції. Доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко виступив із доповіддю «Енциклопедизація освіти: синтез класики й модерну» на пленарному засіданні. Він удокладнено схарактеризував ретроспективно-модерну й перспективно-модерну динаміку української педагогічної науки крізь призму енциклопедистики.
 
Кандидати філологічних наук, доценти Ніна Степаненко та Наталія Адамчук щедро поділилися своїми науково-філологічними здобутками на засіданні секції «Модернізація інноваційних методик і технологій у закладах освіти»Ніна Степанівна предметом свого дослідження обрала лінгводидактичний аспект, який нині на слуху, – «Технології формування фахових компетентностей на заняттях з української мови в закладах вищої освіти», вибазувавши свій виклад на виформуваній упродож багатьох літ викладацької роботи власній освітній технології. Наталія Василівна висвітлила проблему «Використання інноваційних освітніх технологій під час занять з української літератури», продемонструвала цікаві методичні підходи до розв’язання її.
Прослухані доповіді викликали жвавий інтерес. Важливо, що науковці Національного університет біоресурсів і природокористування України яскраво представили цей освітній заклад, зокрема його гуманітарний складник, чим подивували багатьох присутніх. Про ветеринарні, аграрні традиції університету відомо багато. А от гуманітарна аура заяскравіла на конференції новими барвами. Такі наукові дійства й зустрічі не забуваються, вони корисні і для викладачів, і для здобувачів освіти.
   

Ольга Діброва, кандидат філологічних наук,
доцент Комунального закладу вищої освіти
«Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія»
Полтавської обласної ради

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook