Формування інформаційної стійкості: заняття зі студентами щодо протидії пропаганді
В умовах гібридної війни проти України інформаційний простір став ще одним полем бою. Маніпуляції, фейки та пропагандистські меседжі використовуються для дестабілізації суспільства, зниження довіри до державних інституцій та поширення панічних настроїв.
Під час виховного заняття зі студентами 3 групи 2 курсу ми не просто говорили про інформаційну безпеку – ми вчилися розпізнавати приховані загрози, аналізувати джерела та критично оцінювати контент, який щоденно надходить з різних платформ. Обговорили, як працюють механізми ворожої пропаганди, які меседжі найчастіше використовуються та як кожен із нас може протистояти дезінформації у власному середовищі.
В процесі заняття та обговорення студенти ознайомилися з наказом № 206 «Про заходи з організації виховної роботи» з метою забезпечення членами колективу університету гідних і солідарних дій у підтримці Сил Оборони, патріотичної поведінки та боротьби з поширенням дезінформації у публічному просторі, нагальної потреби реагування на складні соціо-психологічні ситуації у життєдіяльності народу України та колективу НУБіП України.
В інформаційній війні важливий кожен свідомий громадянин. Разом зміцнюємо стійкість нашого суспільства!
Наставник групи №3 на 2 курсі ФВМ Олександр МАРТИНЮК