Навчально-наукова лабораторія «AGMEMOD» кафедри глобальної економіки відкрила двері для учасників Міжнародної зимової школи

21 лютого 2025 року
Навчально-наукова лабораторія "AGMEMOD"
      Навчально-наукова лабораторія «AGMEMOD» НУБіП України радо приймає учасників Міжнародної зимової школи «Україна - ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір». Захід організовано у співпраці з Всеукраїнською асоціацією економістів-міжнародників, ННІ міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, аграрним ліцеєм EPLEFPA «Lucon-Petre» Франція, бізнес-школою UNEC Азербайджанського державного економічного університету, ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод», ДУ «МТЦ з аквакультури», FATER Academy of India, Університету Мангалаятан, Індія. З вітальним словом до учасників звернулися Олена Глазунова, проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації НУБіП України. «Національний університет біоресурсів і природокористування України завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток освіти, науки та міжнародної співпраці, і сьогоднішня Зимова школа є чудовою можливістю для студентів, науковців та експертів обмінятися досвідом та поглибити знання про європейську інтеграцію аграрного сектору України» - зауважила проректор. «Євроінтеграція України – це не лише виклик, а й можливість для розвитку аграрного сектору, і саме такі заходи, як ця Зимова школа, допомагають формувати фахівців, здатних впроваджувати європейські стандарти в економіку нашої країни» - зазначив Микола Томенко, голова наглядової ради НУБіП України. Підкреслив важливість заходу Антон Філіпенко Президент ГО «Всеукраїнської асоціації економістів-міжнародників», оскільки асоціація завжди підтримує ініціативи, що сприяють формуванню нового покоління фахівців, здатних працювати в умовах глобальної економіки. «Зимова школа – це не лише подія, а й майданчик для усвідомлення викликів інтеграції аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір» – відмітив професор Антон Філіпенко.

     Програма школи включає лекції, панельні дискусії, воркшопи та кейс-стаді, що дозволяє учасникам отримати глибокі знання щодо: викликів та перспектив євроінтеграції України; можливостей розширення експорту української аграрної продукції на ринок ЄС; міжнародних інвестицій та інноваційних проектів у сфері агробізнесу; європейських програм фінансування аграрного сектору; глобальних викликів для аграрної економіки у ХХІ столітті.
    Серед основних спікерів будуть провідні науковці, представники державних установ та міжнародних організацій, зокрема Прушківська Емілія Василівна, завідувач кафедри глобальної економіки - Вдовенко Наталія Михайлівна, Поліщук Ліна Сергіївна, Кушнір Світлана Олександрівна, Зварич Роман Євгенович, Пугачов Микола Іванович, Федоренко Микола Олександрович та багато інших. Протягом п’яти днів інтенсивної роботи учасники мали змогу відвідати лекції, панельні дискусії, тренінги, воркшопи, обговорити ключові виклики європейської інтеграції та перспективи розвитку українського аграрного сектору на глобальному рівні.
     Начальник управління сільського розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз розповів про виклики, які стоять перед сільським господарством України в процесі євроінтеграції. Сергій Кваша д.е.н., проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку НУБіП України у своїй доповіді розкрив тему щодо українсько-європейських зовнішньоекономічних відносин в аграрній сфері. Ліна Поліщук к.е.н., доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин КНУ ім. Т. Шевченка донесла до слухачів історію, виклики та перспективи в умовах воєнного стану у контексті євроінтеграції України.

     Учасники Зимової школи отримають унікальні можливості розширити свої знання та навички, здобути нові практичні інструменти для роботи в умовах європейської інтеграції.

Всі учасники отримають сертифікати.

 Завідувач навчально-наукової лабораторії «AGMEMOD»
доктор філософії Анастасія ЯЦУН
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook