Навчання військових з надання першої психологічної допомоги: теорія та практика в дії
Навчання військових з надання першої психологічної допомоги: теорія та практика в дії
27 лютого 2025 року
Підготовка військових новобранців на полігоні включає комплексний підхід, який охоплює фізичне, тактичне та психологічне навчання. Кафедра соціальної роботи та реабілітації НУБіП України не лише готує висококваліфікованих фахівців з соціальної роботи, а й активно долучається до важливої місії формування стресостійкості наших захисників в польових умовах.
Доцент кафедри Наталія Олександрівна БОНДАРЕНКО разом з колегами-психологами, учасниками курсу «Військова психологія» та членкинями ГО «Міжнародна асоціація психологів і тренерів-експертів» провели навчання з надання першої психологічної допомоги для військових Навчального Центру комплексної підготовки ДВГ.

Збереження морального стану та стресостійкості бійців — це запорука їхньої ефективної бойової активності та, найголовніше, збереження їхнього життя.
Завдяки комплексному підходу, що поєднує військову та психологічну підготовку, новобранці легше адаптуються до служби, знижується рівень стресу та підвищуються ефективність виконання бойових завдань.


Велика подяка Наталії САБЛІНІЙ, голові ГО «Міжнародна асоціація психологів і тренерів-експертів» за надану можливість бути частиної великої спільноти, укріплювати не лише освітній фронт, а й допомагати військовослужбовцям оволодівати психологічною зброєю. Адже психологічна стійкість — це також важлива зброя як і військове спорядження.

Фото опубліковано з дозволу військових.
Наталія БОНДАРЕНКО,
доцент кафедри
соціальної роботи та реабілітації