Відзначаємо Національний день молитви
У межах відзначення Національного дня молитви 24 лютого на кафедрі управління та освітніх технологій гуманітарно-педагогічного факультету було проведено виховну годину в академічній групі магістрів другого року навчання ОНП «Управління навчальним закладом» (наставник професор Гречаник Н. І.). Були присутні Дмитро Лобачевський, Дмитро Кобишев, Микола Гришков, Андрій Гафійчук, Іван Шаблій, Олександр Дрозд.
Цей День має особливе значення, адже він приурочений третім роковинам із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Це не просто день духовного єднання, а можливість вшанувати пам’ять загиблих, висловити шану, повагу й підтримку захисникам і тим, хто потерпає від війни. Зустріч допомогла прорефлексувати особистісні та соціальні трансформації, ціннісну місію духовності, толерантності та моральних принципів кожного з нас у період військової агресії, перманентної невизначеності…
Під час заходу всі присутні поділились власним розумінням значення молитви в житті людини, як джерела надії та стійкості в часи страшних випробувань, особливо в період війни. Важливим аспектом обговорення стало усвідомлення ролі духовності в підтримці морального духу українського народу, єднання громадян та формування потужного волонтерського руху.
Завершення заходу супроводжувалося символічною хвилиною мовчання, коли кожен мав змогу помолитися або просто зануритися в свої думки, висловивши в душі найпотаємніші побажання миру, перемоги та відродження України.
Відтак, виховна година, присвячена Національному Дню Молитви, стала справжнім джерелом натхнення та роздумів для присутніх. Спільною стала думка про те, що молитва здатна єднати всіх навколо поціновування кращих українських духовних традицій, прояву поваги до пам’яті загиблих і шани до тих хто виборює свободу і волю на полі бою з російським окупантом.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, навчатись і працювати!
Вічна слава й низький уклін всім загиблим! Україна понад усе!
Наталія Гречаник,
професор кафедри управління
та освітніх технологій