Вчена рада економічного факультету розпочала роботу
Вчена рада економічного факультету розпочала роботу
21 лютого 2025 року
20 лютого на економічному факультеті відбулося перше у 2025 році, засідання Вченої ради, на якому розглянули важливі питання життєдіяльності факультету.
На порядок денний Вченої ради економічного факультету було запропоновано наступні питання:
стан підготовки до первинної акредитації ОП «Міжнародна економіка» ОП «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу», ОП «Корпоративні фінанси» ОС «Бакалавр»;
результати зимової екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р.;
звіт голів ЕК заочної форми навчання;
навчально-наукова робота кафедри фінансів та інше.
Розпочала роботу Вчена рада з вкрай важливого питання, щодо готовності освітніх програм до первинної акредитації. Гаранти освітніх програм та завідувачі кафедр доповіли про стан підготовки до акредитації, що має відбутися у березні-квітні 2025 р. Гаранти докладно проаналізували звіти по самоаналізу, що вони підготували, виділивши проблемні питання, які потребують уточнення. Акцентували увагу на методичному забезпеченні обов’язкових дисциплін, на аналізі робочих програм та підготовці навчальних планів на 2025-2026 рік вступу.
Про результати зимової екзаменаційної сесії 2024-2025 н.р. доповіли заступники декана економічного факультету Віталій Нагорний і Леся Воляк. Вони зосередили увагу на кількості студентів, які мають заборгованість за результатами зимової екзаменаційної сесії. Також обговорили питання, щодо погашення заборгованості по оплаті, що мають студенти.
Голови екзаменаційних комісій заочної форми навчання спеціальностей «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка»: Інна Лазаришина, Вікторія Байдала та Юлія Негода прозвітували про хід проведення і результати складання атестаційного екзамену.
На Вченій раді було акцентовано увагу на навчально-науковій роботі кафедри фінансів, про що доповіла завідувач кафедри, д.е.н., професор Наталія Швець. Доповідач закцентувала увагу на проведених науково-практичних семінарах, вебінарах, конференції, міжнародній діяльності, виховній роботі, НПП кафедри мають високі рейтинги цитування в Scopus, Google Scholar. Кафедрою фінансів визначено наступні завдання: організація і проведення профорієнтаційної роботи і зростання контингенту – не менше ніж на 1%; продовження роботи над наповненням електронних навчальних курсів і досягнення забезпеченості навчальних дисциплін ЕНК не менше 95%; участь НПП кафедри в проектах Національного фонду досліджень України та міжнародних проектах; розширення можливостей співпраці бізнесу та науки і практична реалізація наукових досліджень
На засіданні Вченої ради також були обговорені інші важливі питання життєдіяльності факультету.
Зоя Тітенко,
секретар Вченої ради економічного факультету