Відзначаємо День єднання: тематична вікторина для студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК

20 лютого 2025 року
До Дня єднання команда Сенату студентської організації факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК провели вікторину в гуртожитку №9 та перевірили, що знають студенти про цю дату. Метою заходу було не лише підвищення обізнаності студентів про історію та сучасні виклики нашої країни, а й формування у молоді почуття патріотизму та гордості за Україну.

День єднання відзначається 16 лютого, започаткований за тиждень до вторгнення росії в Україну у 2022 році. Взимку 2022 року західноєвропейська та американська розвідки почали попереджати про можливий напад Росії на територію України. За їхніми прогнозами це мало б статися саме 16 лютого. Подібну інформацію почали активно поширювати в соціальних мережах, через що люди сильно хвилювалися, а тому виникла потреба зупинити загальну паніку. 14 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства». Цей документ офіційно запровадив День єднання, мета якого — об'єднати українців та підняти їхній моральний дух.

 
У цей день традиційно підіймають Державний прапор України на будівлях та виконують національний гімн. Громадяни одягають вишиванки, а на руках зав'язують жовто-блакитні стрічки.
Крім цього, люди долучаються до підтримки Збройних Сил України, організовують збори для військових та передають допомогу бійцям. Також у містах проводяться різноманітні культурні й мистецькі заходи, присвячені Дню єднання. Основна мета цього дня — показати світу, що ми єдині, і підтримати тих, хто бореться за нашу свободу.
 
Вікторина проходила у форматі гри, що дозволило студентам проявити свої знання, логіку та вміння працювати. Запитання охоплювали різні аспекти: історію державотворення, традиції, визначні постаті, а також важливі події сьогодення, які впливають на єдність нашої країни.
Особливо жвавою була дискусія навколо питань, що стосувалися національної культури та символіки. Студенти демонстрували високий рівень знань, креативний підхід до відповідей і активність у дискусіях.
 
За підсумками інтелектуального змагання були визначені найкращі гравці, які отримали символічні подарунки у вигляді додаткових балів до рейтингу студента. Однак головним досягненням заходу стало не визначення переможців, а згуртованість студентів, їхній ентузіазм та готовність активно брати участь у подібних ініціативах.
День єднання — це нагадування про те, що сила нашої країни у спільних цінностях, традиціях і взаємній підтримці. Сенат студентської організації факультету висловлює вдячність усім, хто долучився до вікторини, та запрошує студентів до активної участі у майбутніх заходах. Адже саме такі ініціативи допомагають не лише розширювати кругозір, а й формувати справжніх патріотів своєї країни!
 
 Єднаймося задля сильного майбутнього України!
Дякуємо Збройним Силам України за захист та сподіваємось, що наступного року відзначатимемо цей день у вільній та мирній Україні! 
 
Аліна СТЕПОВА,
студентка факультету харчових технологій та
управління якістю продукції АПК

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook