Профорієнтаційна зустріч факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК з учнями Литовсько-українського ліцею

13 лютого 2025 року
Профорієнтація допомагає людині обрати професію або кар'єру, враховуючи її інтереси, вміння, важливі для неї речі та можливості. Це важливий крок, адже від вдалого вибору залежить, чи буде людина задоволена роботою, чи буде успішною в житті та як розвиватиметься в професійному плані.
Доцент кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, доцент Артем АНТОНЕНКО 06 лютого відвідав Литовсько-Український ліцей №1 в місті Бородянка Київської області, щоб донести учням 11 класів інформацію про можливості отримати якісну підготовку за спеціальностями 181 «Харчові технології» та 229 «Громадське здоров’я» та їх освітніми програмами у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
 

Директорка ліцею Світлана Миколаївна ПОПОВА, яка з 2024 р. очолює Литовсько-Український ліцей №1, люб’язно познайомила з учнями та умовами їх навчання, сучасним обладнанням кабінетів, успіхами та досягненнями учнів школи.

Потенційних абітурієнтів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України цікавили питання формування конкурсного балу вступника, навчання за місцях держзамовлення, отримання додаткових балів після підготовчих курсів, які проводяться в університеті тощо.
Під час спілкування, учні дізналися про матеріально-технічну базу університету, сучасне програмне забезпечення навчального процесу, можливості закордонного стажування, участі у програмах академічних обмінів із кращими європейськими та американськими університетами.

Викладач акцентував увагу на важливості розуміння особливостей цьогорічної вступної кампанії, про мінімальний середній бал з НМТ, необхідний для вступу на державне замовлення, про наслідки, які абітурієнт буде мати після вибору пріоритету того чи іншого вищого навчального закладу.
Учні також отримали інформацію про можливості всебічного розвитку студентів їх творчого становлення, про цікаве студентське життя з творчими та інтелектуальними конкурсами, гуртками, спортивними секціями, змаганнями, екскурсіями тощо.

Проведений захід викликав зацікавленість у молоді і дає надію, що присутні випускники Литовсько-Українського ліцею №1 міста Бородянка поповнять ряди студентства спеціальностей 181 «Харчові технології» та 229 «Громадське здоров’я» факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України.

Чекаємо на Вас майбутні студенти!
Щасти Вам зі вступом до університету у 2025 році!

Галина ТОЛОК,
завідувачка кафедри стандартизації та
сертифікації сільськогосподарської продукції

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook