Учнів Київщини запросили на навчання на факультет тваринництва та водних біоресурсів
Учнів Київщини запросили на навчання на факультет тваринництва та водних біоресурсів
3 лютого 2025 року
Незважаючи воєнні умови сьогодення та економічну невизначеність, молодь України демонструє прагнення до саморозвитку. Вона прагне жити в успішному суспільстві, а успішність суспільства залежить від його ефективності. Ефективне суспільство будують професіонали — гарні фахівці, знавці своєї справи. «Своя справа» — це та, яка приносить не лише матеріальне, а й моральне задоволення та позитивні емоції. А задоволення від життя та налаштованість на позитив — це вже половина успіху! Така проста формула доводить важливість обрання «своєї» професії.
Сьогодні питання формування контингенту є одним з пріоритетних для кожного ЗВО, тому у рамках виконання плану профорієнтаційної роботи 28 січня 2025 р. науково-педагогічні працівники кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві факультету тваринництва та водних біоресурсів, доцент Людмила ЗЛАМАНЮК та доцент Руслана УМАНЕЦЬ провели зустрічі з учнями 11 класів опорного закладу освіти «Баришівський ліцей №1» і Баришівський ліцей №2 Баришівської селищної ради (смт. Баришівка, Броварського району Київської області) та Опорний заклад освіти «Морозівський ліцей імені Дениса Поповича» (с. Морозівка, Броварського району Київської області).
Майбутні абітурієнти ознайомилися з історією Національного університету біоресурсів і природокористування України, факультету тваринництва та водних біоресурсів, а також отримали інформацію про переваги навчання в НУБіП України. Дізналися, що у НУБіП України діють підготовчі курси до НМТ, після закінчення яких вступники на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності та, в тому числі, «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» й «Водні біоресурси та аквакультура», отримають додатково 10 балів. Учням розповіли, чим займаються фахівці, яких готує факультет тваринництва та водних біоресурсів зі спеціальностей H2 – ТВАРИННИЦТВО (ОПП «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва») та Н5 ‒ ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА (ОПП «Водні біоресурси та аквакультура»). Також зацікавлені учні отримали інформацію щодо баз навчально-виробничих практик та можливостей навчання і стажування за кордоном.
Під час спілкування із майбутніми абітурієнтами, їм розповіли про цікаве, насичене та активне студентське життя на факультеті, сповнене різних можливостей (наукових та творчих конкурсів, змагань, пізнавальних екскурсій тощо). Окремо зупинились на умовах студентського життя і забезпечення їх можливістю проживання в гуртожитку, яке проходить у мальовничому студмістечку в самому центрі Голосіївського парку.
Випускникам шкіл роздано інформаційні буклети про факультет і кафедри та оголошення з приймальної комісії.
Щиро вдячні директорам навчальних закладів за можливість проведення профорієнтаційної роботи.
Колектив кафедри гідробіології та іхтіології факультету разом із студентами також проводить активну профорієнтаційну роботу. Цього разу кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри Неля САВЕНКО та студент першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» Олександр БАРАНЕЦЬ провели профорієнтаційну роботу в Київському центрі професійно-технічної освіти.
Неля САВЕНКО та Олександр БАРАНЕЦЬ поділилися професійними інтересами обох спеціальностей факультету та доповіли про переваги навчання в НУБіП України, про навчально-наукові підходи. Також розповіли про підготовчі курси до здачі НМТ та Всеукраїнську олімпіаду вступників 2025 року. Олександр поділився інформацією про культурно-виховну роботу факультету та університету в цілому, а також захопливо розповів про наукові гуртки, які діють на факультеті. Це як хобі — «цікаво та на реальних об’єктах». Як сказав Олександр — «матеріальна база супер і тут реально можна навчитися».
Майбутніх абітурієнтів цікавили умови вступу, проживання та отримання стипендії. При завершенні профорієнтаційної роботи, деякі учні виявили бажання зареєструватися на курси та взяти участь в олімпіаді.
Висловлюємо подяку керівництву навчального закладу за можливість провести профорієнтаційну роботу.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!!!
ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Людмила ЗЛАМАНЮК, Руслана УМАНЕЦЬ,
доцентки кафедри технологій у
птахівництві, свинарстві та вівчарстві
Неля САВЕНКО,
старший викладач кафедри
гідробіології та іхтіології