Мукачівський фаховий коледж розширює співпрацю з роботодавцями

26 січня 2025 року
24 січня 2025 р. проведено робочу зустріч з головою Ради роботодавців ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» Олександром Гарновдієм — господарем фермерського господарства «Винна Мануфактура Штифко», завідувачкою відділення агрономії Ольгою Гудзватою, в. о. заступника директора з навчальної роботи Ігорем Грубінком, викладачем агрономічних дисциплін Наталією Бабілею.
 
Директор фахового коледжу Юрій Садварі ознайомив учасників з основними цілями, а саме:
  • підготовка спеціалістів агрономії з геодезії та землеустрою, екологів для аграрного сектору економіки;
  • бухгалтерів та ветеринарних працівників середньої ланки тощо які терміново потрібні на ринку праці;
  • внесення змін до освітніх програм в розрізі фахових дисциплін, зміни в проходженні виробничої практики на підприємствах області.
 

Про це, а також про цілі, найближчі плани, обговорили сьогодні під час зустрічі з Олександром Гарновдієм, завідувачкою відділення Ольгою Гудзоватою, викладачкою Наталією Бабілею щодо покращення роботи та надання практичних навиків студентам важливої галузі спеціальності «Геодезія та землеустрій» яку було засновано та відкрито в 2013 році, яка отримала важливе значення на сьогоднішній день. Земля згідно прийнятих нормативно-правових актів Верховною Радою України стала товаром. Маємо тісні зв’язки із спеціалістами геодезії та землевпорядкування ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». На протязі 2024 року значно зміцнили матеріально-технічну базу, придбано геодезичні прилади:

  1. GNSS приймач АlphapGeo Geoplus.
  2. Захищений смартфон Sigma PQ38.
  3. Віха телескопічна (монопод) NTECH-GEO PS1.
  4. Електронний тахеометр.
  5. Електронний нівелір Nivel System EL -32.
  6. Дрон БПЛА DJI Mini 4 Pro.
Обладнали згідно вимог геодезичний полігон для потреб студентів.
 
Виходячи із завдань, які були зазначені на форумі в місті Вінниця, як зазначив Олександр Якименко, перший заступник голови Державної служби якості освіти України, при акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти ключовий акцент робитиметься на співпраці коледжів із роботодавцями.
 
Згаданих рекомендацій ми дотримуємось, оновили критерії та індикатори оцінювання, покращили партнерство між навчальним закладом освіти і бізнесом задля конкурентноздатності працевлаштуванні наших випускників. Над цим і працюють відділення та адміністрація фахового коледжу.
 
Та на цьому роботу не закінчено, додатково обговорили питання відновлення лабораторії виноградарства, зерняткових, кісточкових садів, адже закарпатське вино отримало географічне зазначення та свідоцтво. Це дає змогу до залучення місцевих виноробів вирощувати виноградники та розвитку бренду «Закарпатське вино» — історичної цінності, іміджу області, краю виноробів та виноградарів. Для всього вищезгаданого, потрібні висококваліфіковані спеціалісти щоб радикально змінити освітні програмні завдання з підготовки спеціалістів.
 
Обласна військова адміністрація підтримує ініціативу фахового коледжу. З цих питань проведено на базі фахового коледжу міжнародну робочу зустріч за попереднього голови адміністрації Віктором Микитою, а натеперішній час вагому підтримку маємо від Мирослава Білецького. Зустріч пройшла на належному рівні, накреслили відповідні завдання, які додатково будуть обговорені на засіданні циклової комісії.
 
 
Юрій Садварі,

директор Мукачівського фахового коледжу 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook