Розвиток аграрного підприємництва через інноваційні підходи у забезпеченні фінансовими ресурсами

24 січня 2025, 14:20
23 січня 2025 року в КВЦ «Парковий» м.Києва відбувся USAID Agro Finance Summit присвячений розвитку підприємницької діяльності в аграрному секторі та сучасним підходам до залучення фінансових ресурсів
Agro Finance Summit був організований Програмою USAID АГРО спільно з партнерами - освітньою платформою AGGEEK і Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній (UAFIC). Подія об’єднала представників агробізнесу, фінансових організацій, лізингових компаній, постачальників сільгосптоварів та державних органів.
До роботи саміту долучилися представники кафедри організації підприємництва та біржової діяльності – професор Віталій Радько та здобувач рівня PhD за ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Володимир Мосіюк. Захід передбачав можливість онлайн участі, чим скористалися доцент Сергій Нікітченко, аспіранти Владислав Гуменюк, Дмитро Стріховський та Михайло Маршалок.
Захід офіційно відкрив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, який зупинився на сучасних тенденціях фінансування аграрного сектору.
 
Подальша робота проходила у форматі панельних дискусій з провідними експертами у сфері агрофінансування та обміну досвіду фермерів із різних регіонів України.
Основними темами заходу були:
  • інноваційні рішення небанківського фінансування підприємницької діяльності;
  • кредитування аграріїв від державних і комерційних банків;
  • товарне кредитування від компаній-постачальників матеріально-технічних ресурсів;
  • успішні кейси фермерів, які отримали фінансування через різні інструменти.
Учасники мали можливість ознайомитися з інтерактивною експозоною, де були представлені компанії, які надають різноманітні фінансові продукти, лізингові послуги, інновації у сфері відтермінування платежів в агросекторі.
Активно відбувався нетворкінг між потенційними партнерами та експертами.
Всеукраїнська конференція USAID Agro Finance Summit стала масштабним майданчиком для обговорення сучасних фінансових інструментів, грантових програм, банківських та небанківських рішень, а також для обміну досвідом між аграріями і фінансовими експертами для забезпечення стійкості підприємницької діяльності в аграрному секторі в умовах повномасштабного вторгнення.

 

Руслан Любар,
доцент кафедри організації підприємництва
та біржової діяльності
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook