Участь кафедри готельно-ресторанної справи та туризму у Міжнародній Зимовій Школі Жана Моне

17 січня 2025 року
Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та туризму ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України, а також науково-педагогічні працівники, які викладають на освітніх програмах, що реалізуються кафедрою 15-17 січня 2025 року, брали участь у Міжнародній Зимовій Школі Жана Моне «Менеджмент академічних проєктів та ефективна комунікація – 2025», яка проходила в рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ «Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами», «Екоменеджмент та екокомунікація в Європейському Союзі: до кліматично нейтральної Європи».
Організаторами заходу виступив Національний університет харчових технологій при підтримці Міністерства освіти і науки України, Національного Еразмус+ Офіс в Україні та Платформи Європейських Студій.
Координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова виступила з вітальним словом та надала детальну інформацію про Програму Еразмус+, напрями конкурсів, національні пріоритети для України, критерії оцінювання проєктної заявки, покрокову участь у конкурсах, пошук партнерів через існуючі платформи і портали, залучення органів влади, бізнесу та інших представників до участі в проєкті. Слухачі, дякуючи наданій інформації, мають можливість ознайомитись зі звітами та статистичними збірниками щодо результатів виконання попередніх проєктів, а також з добіркою успішних практик та історій успіху.
У рамках першого робочого дня відбулося обговорення питань пов’язаних з менеджментом академічних проєктів, а саме з євроінтеграційними проєктами Національного університету харчових технологій програми Еразмус+ познайомив присутніх координатор проєктів Жана Моне ProEU та EcoEurope, завідувач кафедри екології та екоменеджменту НУХТ Ігор Якименко. Досвід оформлення заявки та успішної реалізації проєкту є корисним для учасників Зимової Школи, які мають бажання взяти участь у конкурсному відборі проєктів 2025 року.
 
Результатами менеджменту проєктів у біотехнологічній компанії Nomad Bioscience поділився Анатолій Гирич, заступник директора з наукової роботи компанії Nomad Bioscience GmbH, Галле (Німеччина). Ольга Горбовцова, менеджер з навчання та розвитку корпорації Артеріум виступила з темою «Кроскультурна взаємодія для успішного менеджменту проєктів». Надана інформація щодо взаємовідносин та ролі комунікацій у діловому спілкуванні партнерів, які представляють культури різних країн світу є корисною для слухачів, як учасників комунікаційного процесу. Цікавою для присутніх став виступ начальника відділу міжнародних зв’язків НУХТ Ірини Воловик щодо можливостей академічної мобільності для студентів та викладачів за грантової підтримки програми Еразмус+.
У рамках секції «Ефективна комунікація для менеджменту проєктів» (другий день роботи Зимової Школи) слухачі мали можливість ознайомитись з: проєктним менеджментом факультету біотехнології та екологічного контролю Національного університету харчових технологій (Наталія Грегірчак, декан факультету, член команди проєктів Жана Моне ProEU та EcoEurope); основними стилями впливу для ефективної комунікації та досягнення цілей проєктів (Олександр Якименко, керівник Школи переконливих виступів); програмними методами ефективного менеджменту проєктів (Євгеній Шаповалов, головний спеціаліст відділу розвитку системи електронних реєстрів Мінцифри, член команди проєктів Жана Моне ProEU та EcoEurope).
Третій день роботи Міжнародної Зимової Школи розпочався з презентації проєктного менеджера Національного Еразмус+ офісу в Україні, координатора та учасника проєктів Жан Моне Петра Крайніка. Спікер надав детальну інформацію щодо оформлення заявок для участі в конкурсах, критеріїв успішності оформлення заявки. Друга частина пройшла у форматі дискусій та обміну досвідом. Пану Крайніку було задано значну кількість різноманітних питань, на які учасники отримали ґрунтовні відповіді.
 
Досвідом щодо підготовки проєктної заявки напряму Жанна Моне програми Еразмус+ та успішного виконання проєктів поділилась зі слухачами Марія Галабурда, доцент кафедри гігієни тварин і харчових продуктів імені професора А.К. Скороходька факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Викладачі кафедри — слухачі Міжнародної Зимової Школи, висловлюють вдячність організаторам та спікерам заходу за якісну, конструктивну роботу та корисну інформацію! ЗСУ за можливість працювати!
Бажаємо успіху виконавцям проєктів!
 
Світлана Мельниченко,
завідувач кафедри готельно-ресторанної

 справи та туризму 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook