Запрошуємо на інтерактивні онлайн-курси для студентів біологічних та суміжних спеціальностей!

20 грудня 2024 року

В наступному семестрі буде організовано 5 безкоштовних інтерактивних онлайн-курсів для студентів біологічних та суміжних спеціальностей, які викладатимуться провідними спеціалістами з українських університетів, українською мовою.

► Біохімія (60 годин, початок 23 січня 2025).
Курс побудований на основі типової програми курсів "біохімії" для біологів та дає основні знання з метаболізму та неензиматичних процесів. Ключовий викладач: Галина Семчишин, Прикарпатський національний університет.
Форма реєстрації (відкрита до 17 січня 2025)

► Молекулярна біологія та генетика (60 годин, початок 3 лютого 2025).
Ключові викладачі Наталія Матійців (Львівський національний університет ім. І. Франка), Дмитро Господарьов та Володимир Лущак (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
Форма реєстрації (відкрита до 29 січня 2025)

► Мікроскопія та інструментальні методи в біології (60 годин, початок 10 лютого 2025). Націлений на те, щоб дати студентам знання, необхідні для роботи на сучасному обладнанні науково-дослідних лабораторій. Розрахований на студентів старше 3-го курсу та аспірантів. Буде викладатись командою біофізиків та мікроскопістів з України, Німеччини та Чехії.
Форма реєстрації (відкрита до 5 лютого 2025):

► Python для біологів (60 годин, початок 30 січня 2025)
Курс розрахований на людей без досвіду програмування і складається з блоку загальних відомостей про мову Python та виконання прикладного проекту.
Форма реєстрації (відкрита до 27 січня 2025)

► Вступ до R та РНК-секвенування (60 годин, початок 13 січня 2025). Викладатиметься практикуючими українськими біоінформатиками, які працюють в закордонних університетах. Цей курс є розширенням курсу, який викладався у 2024 році з модулем введення в мову програмування R та розширеним модулем РНК-секвенування поодиноких клітин.
Форма реєстрації (відкрита до 10 січня 2025)

► Стипендії
Цього року передбачено 90 стипендій в розмірі 400 Євро, які надаватимуться слухачам курсів, котрі найбільше постраждали від війни. Виплата стипендій можлива тільки студентам та аспірантам. Деталі.

► Сертифікати
Після успішного закінченню курсів видаються сертифікати з системою перевірки чинності на сайті проекту

► Хто може реєструватися?
Курси розраховані в першу чергу на студентів, проте ми будемо раді бачити також аспірантів та молодих спеціалістів, які хочуть покращити свої знання.

► Програми курсів та розклад занять будуть опубліковані на сайті проекту http://lifesciencescourse.org/ найближчим часом.

► Курси безкоштовні.

► Мова викладання - українська.

С. Глопура

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook