Під гуркіт генераторів відбувся черговий день відкрити дверей

13 грудня 2024, 13:30

13 грудня 2024 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся черговий день відкритих дверей, який завершив череду осінніх зустрічей. Попри нічну безперервну тривогу та ранковий масований обстріл всієї країни, який значно погіршив ситуацію із енергопостачанням, захід відбувся – під гуркіт генераторів університет зміг зібрати майбутніх абітурієнтів, познайомити їх із можливостями та перевагами навчання у одному із кращих вищих навчальних закладів України.

Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту покликала на зустріч старшокласників ряду шкіл із різних регіонів України. Однак, через проблеми з відсутністю світла, до заходу змогли долучитися лише учні 10 класу СЗШ №50 Святошинського району міста Києва, яких запросила доцент кафедри Катерина Андріївна Алексеєва та допоміг організувати заступник директора школи Поліщук Артур Володимирович та деякі старшокласники Буківської гімназії Сквирської міської ради Київської області, запрошені асистентом кафедри Дар’єю Ігорівною Кендус.

Завідувач кафедри к.е.н., доцент Тетяна Олексіївна Власенко привітала гостей, представила учасників – співробітників кафедри, які брали участь у зустрічі та побажала школярам із користю провести час, продумати, ким би вони хотіли стати у майбутньому та, коли прийде час, зробити правильний вибір.

Катерина Андріївна Алексеєва презентувала старшокласникам факультет аграрного менеджменту, зазначивши, що за версією журнал Forbes він входить до ТОП-10 найкращих факультетів України, представила його структуру, спеціальності та освітні програми, розповіла про особливості навчального процесу та студентське життя. Познайомила гостей з інфраструктурою університету, можливостями міжнародної мобільності студентів та перевагами навчання на факультеті.

  

  

Після чого детальніше представила кафедральну магістерську освітню програму «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами», гарантом якої є д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України Лідія Василівна Шинкарук, акцентувавши увагу на насиченому цікавими заходами та практичним навчанням житті студентів, особливостях і перспективах роботи фахівцями інвестиційного та проєктного менеджменту, можливості паралельно навчатися на двох освітніх програмах – нашій та одного із європейських вузів, а по завершенні навчання отримати два дипломи державного зразку тощо. На завершення презентації Катерина Андріївна поділилася координатами і контактами факультету та кафедри, щоб надати більше інформації тим, хто зацікавився в майбутньому обрати фах менеджера.

А далі на школярів чекав інтерактивний воркшоп на тему: "Відеоігри та менеджмент: як створити свою гру?", який провів доцент кафедри Віталій Петрович Гаврилюк. Старшокласникам довелося задуматися чому відеоігри для них такі привабливі та як їх можна використати для власного розвитку, наприклад, проводити самоаналіз або застосовувати у реальному житті отримані під час гри навички.

 

Школярі, які полюбляють грати у ігри, можуть використати це своє хобі та стати студентами гейм дизайну або менеджменту проєктів і, завдяки розвиненому креативному мисленню, створювати власні ігри чи власні справи. Тобто, розумний підхід до використання відеоігор та їх раціональне використання може стати основою майбутньої кар’єри.

  

Воркшоп був настільки захоплюючий, що школярі навіть не помітили як пролетів час. На завершення вони подякували Віталію Петровичу за цікаву та корисну інформацію, яка, сподіваємося, стане для них у нагоді.

  

А ми бажаємо школярам цікавого навчання, успішного написання контрольних та складання усіх іспитів, Перемоги, і щоб у їхньому житті завжди було світло та більше не було жодних повітряних тривог! А коли прийде час вступної кампанії – ми з нетерпінням чекатимемо їх на факультеті аграрного менеджменту і кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту!


Тетяна ЛОБУНЕЦЬ, доцент кафедри
виробничого та інвестиційного менеджменту

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook