Науковці кафедри ТКМіМ факультету конструювання та дизайну прийняли участь в "The 5th International Electronic Conference on Applied Sciences"

7 грудня 2024 року
В онлайн форматі

    4-6 грудня 2024 року проходила 5-й Міжнародній науковій конференції електроніки та прикладних наук The 5th International Electronic Conference on Applied Sciences в онлайн форматі, яка охоплювала широкий спектр прикладних наук, а саме:Engineering, Nanotechnology, Artificial Intelligence, Mechanical, Civil Engineering, Energy and Environment,  Chemistry and Materials Biosciences, Food Sciences. Мова конференції – англійська. Організатором міжнародної конференції є наукова платформа Sciforum MDPI зі штаб-квартирою в Базелі, Швейцарія.

 

Географія конференції була досить широкою, так як у ній взяли участь понад 100 учасників з різних країни світу Італії, Франції, США, України, Бельгії, Польщі, Канади, Португалії, Іспанії, Словакії, Румунії та інших. 
Головували на конференції Prof. Dr. Nunzio Cennamo, професор з електронікиуніверситету Неаполя (Professor of Electronics at University of Campania Luigi Vanvitelli, Naples, Italy) та Dr.Stefano Toldo з дослідницькогоцентру університету штату Вірджинія, США (Research Center, University of Virginia, Charlottesville, USA). Вони відкрили конференцію та звернулися до учасників з вітальним словом.
На секції 2 «Nanosciences and Materials Science» «Наноматеріали та матеріалознавство» науковцями кафедри технології конструкційних матеріалів та матеріалознавства факультету конструювання та дизайну - завідувачем кафедрою, професором Костянтином Лопатьком, професором Євгеном Афтанділянцом та доцентом Оксаною Зазимко було представлено доповідь «Modern iron nanoparticles production methods for steel modification». 
Зображення, що містить текст, знімок екрана

Автоматично згенерований опис
Автори дослідження теоретично обґрунтовано та експериментально підтверджено модель будови наночастинок залежно від співвідношення їх розмірів та областей когерентного розсіювання. Експериментально встановлено структуру меж зерен і субзерен і закономірність зміни параметра решітки наночастинок, що містять залізо, в залежності від умов їх виготовлення. 
Зображення, що містить текст, знімок екрана, Шрифт, число

Автоматично згенерований опис
Зображення, що містить текст, знімок екрана

Автоматично згенерований опис
     Встановлено, що щільність дислокацій в наночастинках, отриманих шляхом електричної іскрової обробки гранул заліза в рідині, на порядок вище, ніж у відомих металевих матеріалах, а на поверхні наночастинок виявлено наявність міцної кисневмісної плівки. Авторами виявлено закономірності фазових перетворень у наночастинках, що містять залізо, та показано їх відмінності від масивних матеріалів. Побудовано інформаційну модель даного процесу.
Зображення, що містить текст, знімок екрана, жовтий

Автоматично згенерований опис
Зображення, що містить текст, знімок екрана, схема

Автоматично згенерований опис
Усі доповіді викликали велику зацікавленість в учасників конференції. За результатами роботи конференції наукові доповіді у вигляді статей будуть опубліковані у фахових наукових журналах.
Оксана Зазимко
доцент кафедри ТКМіМ

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook