ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ ФАКУЛЬТЕТУ: ПОТОЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ І ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

22 листопада 2024 року

21 листопада відбулось засідання Вченої ради агробіологічного факультету – значна і інформативна подія для колективу. Засідання стало майданчиком для обговорення і рішення поточних питань, а також виконання майбутніх завдань.

Важливим питанням порядку денного був конкурс на заміщення посад, у якому прийняли участь науково-педагогічні працівники шістьох кафедр факультету, під керівництвом головуючого на засіданні вченої ради факультету Володимира Завгороднього був затверджений склад лічильної комісії для таємного голосування за представників, що беруть участь у конкурсі.


Присутні заслухали інформацію щодо  підготовки до атестації здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальностей «Агрономія», «Садівництво плодоовочівництво та виноградарство» та проходження зимової екзаменаційної сесії студентів денної форми навчання, доповідач Володимир Завгородній окреслив основні вимого до подання кваліфікаційних дипломних робіт ОС Магістр, особливості пов’язані із проходження перевірки на плагіат, а таж оголосив голів і склад ЕК комісій.


До уваги присутніх була представлена наукова доповідь на тему «Методичні особливості дистанційного моніторингу агрофітоценозів» кандидата с.-г. наук, доцента кафедри агрохімії та якості продукції ім. О.І Душечкіна Наталії Пасічник. Результати наукових досліджень визначені у полі і проаналізовані за допомогою інформаційних систем  доповідача полягали у детальному аналізі дистанційних підходів щодо моніторингу посівів сільськогосподарських культур із залученням сенсорних систем в визначенні входження рослин у мікростадій, наявність забур’яненості посівів та представників рослин іншого сорту у польових умовах. Представлені дослідження викликали великий інтерес присутніх, до питань і обговорень долучились академік Анатолій Бикін, професор Анатолій Балаєв, доцент Анатолій Бобер, доктор с.-г. наук Юрій Кравченко. Виступаючи зазначили перспективність представлених досліджень і використання одержаних результатів у виробництві і навчальному процесі. 


Важливим питанням сьогодення залишається активна діяльність і науково-педагогічних працівників у профорієнтаційній роботі із залучення абітурієнтів до навчання на майбутній 2025 рік. Під час роботи Вченої ради присутні заслухали інформацію завідувача кафедри землеробства та гербології професора Семена Танчика щодо профорієнтаційної діяльності та плани кафедри щодо подальшої роботи у цьому напрямку. Представник кафедри рослинництва Вікторія Пилипенко зупинилась на основних видах проведеної діяльності у школах, ліцеях, коледжах щодо залучення абітурієнтів до навчання до вищого навчального закладу НУБіП України.



 Секретар навчально-методичної комісії, доцент Анатолій Бобер представив до відома присутніх перелік методичних матеріалів та навчальних посібників поданих у поточному місяці до розгляду і видання.


Підсумком діяльності Вченої ради факультету у листопаді місяці було оголошення результатів таємного голосування головою лічильної комісії професором Андрієм Галстяном, щодо конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників агробіологічного факультету.

Олена Літвінова,

секретар вченої ради, доцент

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook