Перший курс розпочав здачу першої сесії

19 листопада 2024 року

Не встигли вчорашні школярі отримати студентські квитки, та відправитися до аудиторії із захопленими очима, як непомітно пролетів перший семестр, і настав час підведення перших підсумків – екзаменаційної сесії. Наскільки складно буде її скласти? Як буде проходити? 

Перед початком першого іспиту з дисципліни «Вступ до фаху та мовні комунікації», викладачі кафедри економіки: Коваленко Лариса Вікторівна, Балан Олександр Дмитрович привітали студентів з початком сесії, побажали впевненості в собі; прибрати паніку, страх, сумніви, бо  немає ситуацій, де б страх сприяв продуктивному результату. Навіть якщо ти боїшся, як все пройде (що природно, адже перший раз завжди страшно), все одно не варто піддаватися паніці. Інакше у найважливіший момент (на іспиті або під час співбесіди) загубиться концентрація і «відмовить» пам’ять. Тоді точно забудеш навіть те, що знав. Студент  не може не знати зовсім нічого, і швидше за все  страхи та сумніви просто надумані.

З побажаннями успішної здачі іспиту і першої сесії, до студентів ЕКО1го курсу 1ї групи звернулася куратор групи Чередніченко Олена Олександрівна. Досвідчені викладачі вирішили надати першокурсникам кілька порад, як зробити процес здачі сесії простим та результативним.

Іспит розпочався… Дисципліна «Вступ до фаху та мовні комунікації» розрахована на формування загальних компетенцій та навичок майбутнього фахівця-економіста.
 
 
В своїх екзаменаційних відповідях студенти показали знання зародження і розвитку вищої освіти в Україні, тенденції і моделі університетської освіти, основні положення Закону України «Про вищу освіту», які зміни внесенні в вищу освіту  Болонським процесом,  на скільки важлива  роль економіста у підвищенні соціально-економічної ефективності функціонування сучасних підприємств, позиціонування економіки в системі економічних відносин, на скільки важливі соціальні комунікації і як вони впливають на ставлення конкурентоспроможного фахівця-економіста та інше.
 
 
 
Після перевірки викладачами відповідей на екзаменаційні білети, розпочалася співбесіда. Більшість студентів відповідали впевнено. Знали, що навіть якщо твої знання із заданого питання є мінімальними, не варто м’ятися, знижувати голос та демонструвати невпевненість. Голову вище, плечі рівно, відповідати треба виразним та дзвінким голосом. І головним тут буде не створити ілюзію, що ти багато знаєш, а переконати себе в тому, що дійсно знаєш більше, тоді і згадаєш більше.
 
 
Перша сесія в університеті – це не вирок, а оцінювання потенційних можливостей студента. У першокурсників ще все попереду, і навіть якщо не все здано «на відмінно», не варто засмучуватися та ставити «хрест» на успішному майбутньому. Проаналізуйте помилки, зробіть висновки, і вже в кінці наступного семестру зможете досягти блискучих результатів. 
 
А ще краще, поставтеся до першої сесії серйозно і станьте відмінниками вже зараз! Вдалих Вам іспитів!
 
                                                                                                                                                                                                      Лариса Коваленко,
старший викладач
кафедри економіки

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook