Навчально-дослідні господартва НУБіП України планують своє майбутнє

13 листопада 2024 року
У господарствах практично завершились польові роботи поточного року. Настав час підбити попередні підсумки, проаналізувати удачі і помилки, почати будувати плани на майбутній рік. З цією метою ректорат зібрав директорів, головних спеціалістів навчально-дослідних господарств та провідних науковців університету.

У своєму вступному слові ректор Вадим Ткачук зазначив, що тільки інноваційний підхід до господарювання, впровадження прогресивних технологій, осучаснення бази практичної підготовки студентів не на словах, а на ділі, дадуть можливість вистояти господарствам у ці складні часи. Господарства університету повинні крокувати в ногу з часом, щоб зняти ризики відчуження земель та мати вагомі аргументи щодо їхньої ефективної діяльності.

Микола Журавель доповів про показники в рослинництві і тваринництві у ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім. О.В. Музиченка». Він зазначив, що незважаючи на посуху у 2024 році зросла урожайність кукурудзи, сої та сорго і поряд з цим підвищилось надходження коштів. Був зроблений косметичний ремонт і оновлення в студентському гуртожитку. Також коротко окреслив плани на 2025 рік.

У звітній доповіді директор ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» Юрій Росамаха озвучив результати діяльності господарства, які суттєво покращились у порівнянні з 2023 роком, в першу чергу завдяки застосуванню прогресивних технологій, злагодженій організації роботи та впровадженню інновацій. Показовим є той факт, що у 2024 році у придбання нової техніки господарство змогло інвестувати 9 млн грн.

 

Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана Тонха відмітила значне збільшення кількості студентів, що пройшли практичне навчання на базі господарств, а також про підвищення наукової діяльності науковців та аспірантів у ННВП «Дослідне поле».

У підсумку, були затверджені виробничі показники, яких господарства мають досягти у 2025 році. Також ректорат висловив своє бачення щодо подальшого розвитку навчально-дослідних господарств на наступні 5 років.

Микола Грунтковський,
начальник відділу організаційної діяльності НДГ,
Боярської ЛДС та навчально-виробничої практики

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook